Статутний фонд компанії був збільшений на 31 млн доларів. Як повідомив Forbes генеральний директор "Фрінет" Віктор Фролов, гроші отримані від братів Буряків, яким досі належало менше половини компанії.
За словами Олександра Буряка, збільшення статутного фонду відбулося за домовленістю з іншим великим співвласником "Фрінет" Ігорем Вороновим (йому належало більше 40%), який вирішив вийти з бізнесу.
Перед додемісією були викуплені частки у Воронова та інших міноритарних власників.
За даними дослідницької компанії E&C, компанія "Фрінет" обслуговує більше 90 тисяч абонентів у восьми містах (№ 9 в Україні). Середньомісячний дохід з одного абонента (ARPU), за даними "Фрінет", становить близько 10 доларів, виручка за 2012 рік, за оцінками Forbes, близько 10 млн доларів.
Велика частина залучених коштів вже освоєна - компанія позбулася кредитного навантаження в 26 млн доларів. "Решта млн будуть спрямовані на розвиток компанії", - зазначив Буряк.
Бізнесмен пов'язує з провайдерським бізнесом дуже серйозні очікування. Він розраховує, що в перспективі двох-трьох років "Фрінет" стане одним з найбільших телеком-операторів України, що обслуговує 300-400 тисяч користувачів. "Під такі завдання ми готові залучати в компанію додаткове фінансування від зацікавлених фондів", - підкреслив Буряк.
Нагадаємо, раніше Буряки виставили на продаж інший свій актив - Брокбізнесбанк. Олександр Буряк підтвердив, що компанія планує залучити в Брокбізнесбанк партнера. В кінці 2012 року Сергій Буряк був обраний до Верховної Ради народним депутатом по мажоритарному округу і потім увійшов у фракцію Партії регіонів. !zn
Читайте також:
Топ-20 найбагатших депутатів за версією Forbes
Активи групи сина Януковича за рік зросли майже вдвічі
Курченко розповів, як сколотив свій багатомільйонний капітал