Цього місяця 15 лауреатів Нобелівської премії прочитають онлайн-лекції на підтримку України

Поділитися
Лектори роздумуватимуть не лише про тонкощі інтуїтивного судження, перспективи молекул ДНК та інші дослідницькі таємниці, а й про вплив війни рф проти України на економіку світу та на сам світ.

У червні відбудуться організовані Малою академією наук України онлайн-лекції 15 нобелівських лауреатів, під час яких слухачі зможуть дізнатися багато нового зі світу фізики, роботобудування та інших дисциплін. Вчені з Британії, Ізраїлю, Німеччини, Канади, США та Швейцарії пообіцяли поділитися лайфхаками про те, як стати інфлюенсерами в світі науки, йдеться на сайті МАНу.

“Прагнеш розібратися, як влаштовані чорні діри та як працює Великий адронний колайдер? Цікавишся, чи справді екологічна катастрофа настільки масштабна, як попереджає Ґрета Тунберг? Хочеш почути про все це від професорів американських університетів, працівників британських лабораторій і нобелівських лауреатів? Тоді проєкт «Лекції майбутнього» для тебе!”, – інтригують на сайті організатори.

Слухачі матимуть нагоду дізнатися не лише про тонкощі інтуїтивного судження, перспективи молекул ДНК та інші дослідницькі таємниці. Запрошені лектори роздумуватимуть також про вплив війни Кремля проти України на світову економіку і не тільки.

"Серед запрощених є такі суперзірки, як Деніел Канеман (відомий своїми працями з  поведінкової економіки – ред.), якого ми почуємо 21 червня, та Джозеф Стігліц (досліджував ринки з асиметричною інформацією), що прочитає лекцію в контексті російської агресії 8 червня. Цей виступ він підготував спеціально для нашого проєкту", — зазначає Євген Кудрявець, заступник директора НЦ "МАНУ" з міжнародних відносин.

 Зазначимо, що це не перша така ініціатива МАН, записи попередніх понад 30 лекцій синхронним перекладом на українську мову, що вже відбулися в рамках проєкту, доступні на каналі МАН у YouTube,. Також у вільному даступі є конспекти — на освітній платформі МАН. Щоб приєднатися до слухачів,  потрібно зареєструватися за формою у розділі "Онлайн-проєкти" на сайті МАН за посиланням.

Нагадаємо, в березні 160 нобелівських лауреатів підписали відкритого листа проти війни в Україні.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі