Один з ідеологів децентралізації влади в Україні Анатолій Ткачук просуває реформу не лише підготовкою законопроектів, експертними висновками і серйозними публікаціями в медіа, а й пробує використовувати сучасні форми залучення уваги аудиторії. Ткачук - новатор по суті, основний козир якого, - щирість і любов до рідного краю.
На створення свого першого реп-треку автора-початківця надихнула мала батьківщина - село Наркевичі, що в Хмельницькій області. У процесі реформи рідне село Ткачука стало центром Наркевицької об'єднаної територіальної громади Волочиського району. Це одне з українських сіл, що розвиваються, звідки втекла ще не вся молодь.
Творчий меседж ветерана децентралізації - це звернення і до молодих, і до більш досвідчених. Співавтор реформи особистим прикладом показав, як можна не боятися змін. І нехай Ткачук не запалив у класичному розумінні просунутих реперів, але він вже точно - зігрів. Тих, хто сумнівається в собі, не вірить у завтрашній день або вирішив, що безнадійно втомився. Адже це дуже важливо - продовжувати вірити і не боятися нового.
А його Наркевичі сьогодні виглядають досить сучасно. У них вийшло - вийде й у всієї України?
Нагадаємо, що Анатолій Ткачук - постійний автор ZN.UA, а також автор колись популярної брошури «ЗЕМЛЯ, СЕЛО, ЛЮДИ. ЩО думає СЕЛЯНИН ПАНЬКО Цікавий ПРО ЗЕМЕЛЬНУ РЕФОРМУ В УКРАЇНІ », де від імені головного героя Панька в простій веселій формі розповідає про непрості основи життя на селі, яке має розвиватися, а не животіти.
Статті Анатолія Ткачука ви можете прочитати тут.