Фестиваль ТуСтань 2019

Фото
Поділитися
У перших числах серпня фортеця Тустань знову зібрала друзів - тих, у чиїх жилах вирує кров відважних лицарів-русичів, хто пам'ятає поклик гір, чиє серце відчуває ритми українського середньовіччя.

Фестиваль ТустаньФестіваль середньовічної культури "Ту Стань!" (Тустань) щорічно переносить відвідувачів у Середні століття і створює атмосферу давньоруської доби. Крім реконструкції боїв, в древньої Тустані лунають середньовічна музика, відтворюються традиції, ремесла і старовинні розваги. Реконструкції боїв на фестивалі окремо присвячують цілий день.

У 2019 фестиваль "Ту Стань!" пройшов в 14-й раз.

Традиційно гостей чекали: бугурти та лицарські поєдинки, стрільба з луків та арбалетів, театри і література, вуличні музиканти і велика сцена, ремісничі майстер-класи і середньовічний ярмарок.

Родзинкою фестивалю "Ту Стань! 2019" став нічний штурм фортеці, лазерне шоу і "Машина часу" - подорож в минуле з доповненої і віртуальної реальності.

Фестивальні майданчики уже традиційно розмістятилися на території заповідника "Тустань" біля скель, на яких в ІX - XІІI століттях стояв неприступний місто-фортеця. Тустань була великим стратегічним об'єктом, який діяв як митниця і оборонний пункт єдиної системи Карпатської лінії оборони південно-західного кордону Київської Русі. Уявити велич Тустанськоі фортеці в цьому році допоможе Водяна стіна, на якій проектувалося 3D зображення могутнього середньовічного укріплення

Гостям фестивалю "Ту Стань!" пропонували зануритися в середньовічний побут, взяти участь в різноманітних майстер-класах, навчитися середньовічним танцям, виліпити настоящеее чашку на гончарному крузі, постріляти з лука та ін. Ремісники продавали середньовічний товар і пригощали всіх бажаючих справжніми середньовічними стравами. А лицарі слова взяли участь в змаганнях під час поетичного турніру на літературній галявині. Особливий гість літературної частини фестивалю - Олександр Ірванець.

Під час фестивалю відбулося відкриття інтерактивної скульптурної групи "Щит Європи". Відвідувачі самостійно зможуть "оживляти" скульптуру і приводити її в рух.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі