Інна Чурикова, Олександр Збруєв і Андрій Соколов представляють у Києві 14—15 жовтня (на сцені Жовтневого палацу) спектакль «Ленкому» «Tout paye, або Все оплачено». Постановку здійснив естонський режисер Ельмо Нюганен, художник Андріс Фрейбергс. Важко повірити, що ще зовсім недавно в цій блискучій постановці грав Олег Іванович Янковський... Пам’яті великого артиста й присвячено цю роботу зірок «Ленкому», яку незабаром побачать кияни.
Олег Янковський до останнього сподівався на диво. Коли самопочуття актора трохи поліпшувалося, приходив грати спектакль. Сцена для нього була як ліки.
Сьогодні замість Олега Івановича Янковського в спектаклі «Все включено» грає Андрій Соколов («Маленька Віра», «Адвокат»).
Сюжет спектаклю дуже простий. Забезпеченому, елегантному месьє Амількару заманулося з допомогою грошей створити ілюзію... ніби життя вдалося. А які ознаки того самого — вічного й безперечного — щастя? Щоб друг був надійний, щоб дружина кохала, щоб діти ходили до школи.
От головний герой і запрошує у свою новеньку квартиру бомжа — відтепер вірного друга, безробітну актрису — немовби дружину, і юну повію — треба ж комусь грати роль неслухняної, але загалом милої доньки.
Преса так відгукувалася про цей спектакль: «Виділити когось одного з блискучого тріо Янковський—Чурикова—Збруєв неможливо: в кожного в спектаклі є свій бенефісний монолог і свій зоряний час, і не один. Вечір уже був вартий того, щоб провести його в «Ленкомі», вам удасться побачити, як Олег Янковський — Олександр перевзувається в домашні капці, а Інна Чурикова — його дружина — співає французькою. Він навчить вас не розчаровуватися в житті: немає чогось — створюйте видимість, що цього у вас досхочу, і все прийде до вас. Вона — Інна Чурикова покаже майстер-клас елегантності, коли доводиться грати й неймовірну легковажність, і неймовірну душевну відкритість. А Олександр Збруєв — сором’язливий наївний друг сім’ї — підсумує: «Дружба — це як любов. Ні з тим, ні з іншим не можна шахраювати...»
Ще під час репетицій у «Ленкомі» змінили фінал п’єси. В оригіналі герой зазнає фінансового краху й стріляється, адже все його щастя трималося на грошах, тобто було оплачено. У спектаклі інший фінал. Месьє Амількар не встигає звести рахунки з життям. Дружина зупиняє його фразою з фільму Марка Захарова: «Чому у вас таке серйозне обличчя, мій друже? Всі дурощі у світі чинять саме з таким обличчям». Одне слово, трапляється саме те, чого за гроші не купиш...
Олег Янковський і Андрій Соколов, звісно ж, дуже різні актори. Соколов, увійшовши в цю постановку, знайшов для образу свої барви. Але, очевидно, глядачі, які прийдуть на спектакль, згадуватимуть і Янковського — «А як би це зіграв він?».