Це фестиваль пам'яті засновників театру - Олени Греміної та Михайла Угарова.
У столиці покажуть відомі проекти знаменитого документального театру, які ставили або продюсували Греміна й Угаров. Зокрема, заявлено читку п'єси "Міша й Лена" за щоденниками Угарова та Греміної. Читають - театральний критик Олена Ковальська і драматург Максим Курочкін.
Спільно з PostPlayТеатр Театр.doc сформував для київських гастролей максимально насичену програму. Причому деякі проекти, які покажуть у Києві, побачити в Москві - неможливо.
15 листопада - проект "Нова Антігона", про матерів Беслана. 16 листопада - "Час 18" (у день смерті Сергія Магнітського). 17 листопада - "150 причин не захищати батьківщину": на думку творців, це "вербатім XV століття", справжні записки яничара й справжні вірші султана Мехмеда Фатіха та суфійського поета Юнуса Емре, спеціально перекладені для цієї спектаклю.
18 листопада - "Двоє у твоєму домі" - вистава Угарова й Талгата Баталова (п'єса Олени Греміної, грає Максим Курочкін). 19 листопада - дві моновистави "Лір-Кліщ" і "Носій". 20 листопада - "Правозахисники". 21 листопада - "Твій календар/Тортури". Як кажуть організатори фестивалю, це проект, який Олена Греміна запустила в березні, але після її смерті театр доробляв уже без неї; у Києві буде перший показ саме вистави, а не читка - спеціально для фестивалю пам'яті.
22 листопада - "Війна близько", вистава на три частини, яка об'єднала щоденник із Луганська, текст британського драматурга Марка Равенхілла, матеріали судової справи Олега Сенцова, Олександра Кольченка, Геннадія Афанасьєва й Олексія Чірнія. 23 листопада - спільний проект з Україною та Німеччиною "Коли ми прийшли до влади". І 24 листопада - вже згадувана читка п'єси "Міша й Лена".
Театр.doc створений драматургами Оленою Греміною, Михайлом Угаровим та Олександром Родіоновим. Днем народження театру вважається 14 лютого 2002 року. Свого часу під цей театр здали підвал житлового московського будинку в Трьохпрудному провулку. У перший рік свого існування Театр.doc встановив, фактично, рекорд за кількістю прем'єр, - таких було десять.
Вистави театру побудовані на долях реальних людей, на справжніх ситуаціях, у центрі уваги - актуальна тематика й проблематика.
У жовтні 2014-го департамент майна Москви достроково розірвав договір оренди з театром, тим самим поставивши під удар його репертуар і майбутнє. На підтримку Театр.doc тоді ж виступило багато відомих театральних діячів, серед яких британський драматург Том Стоппард.
А 31 грудня московська поліція перервала показ українського фільму про Майдан на підтримку Олега Сенцова (цю акцію організував Театр.doc).
В афіші Театр.doc за 16 років його існування було чимало резонансних вистав, які говорили неприємні речі про російські владу: "Болотна справа", "БЕРЛУСПУТІН", інші. Проекти театру неодноразово відзначені преміями на театральних та кінофестивалях.
У 2018-му Театр.doc втратив двох свої ідеологів і засновників - Михайло Угаров пішов із життя 1 квітня, а Олени Греміної не стало 16 травня.