Жодна влада не вартує людських життів

19 февраля, 2014, 15:46 Распечатать

Закликаю всіх, хто називає себе владою, до негайних мирних переговорів! Я вірю в те, що серед будь якого руху є радикали. Я вірю в те, що опозиція має свої аргументи — і теж бореться за владу. І я вважаю помилкою вчорашнє активне загострення з боку протестувальників. Але це аж ніяк не дає владі індульгенції на тактику "випаленої землі".

Святослав Вакарчук

Влада виглядає цинічною і безвідповідальною, коли, закриваючись словами про незаконні дії мітингувальників і великою мірою спровокувавши ці дії, — у відповідь трощить усе на своєму шляху.

На Майдані зараз стоять тисячі людей — старенькі дідусі й бабусі, студенти, інтелігентні жінки в дорогих пальтах, священики, люди різної віри й національності. Вони всі екстремісти?

Судячи з усього, вони готові стояти до останнього. Бо їм важлива їхня гідність! Ви всіх їх хочете знищити? Це ж ваш народ — тисячі, мільйони людей по всій країні... Це все терористи? Пів країни — терористи? В кожній області України? Ви називаєте радикалами людей, які хочуть справедливих судів та чесних чиновників? Ви називаєте екстремістами людей, які хочуть жити за заповідями ? Ви хочете стріляти в людей, яких, зубожілих і деморалізованих, було доведено до відчаю? Ви всі декларуєте християнські цінності. Вчиніть тоді по-християнськи і зупиніть силу! Зрозумійте, зачистка Майдану нічого не вирішить. Будуть з'являтися нові Майдани. І це тільки погіршуватиме ситуацію в країні. Ви цього хочете?

Переконаний: жодна влада не вартує людських життів.

Ви кажете, що не вірите опозиції? Почніть негайні переговори з тими, кому вірите! Такі люди, взагалі, є у вашій системі координат? Громадські діячі, люди, які не рвуться в політику, моральні авторитети з різних куточків України, служителі Церкви, впевнений, усі готові стати разом, щоб зупинити це безглузде й аморальне кровопролиття.

Зробіть цей надважливий МИРНИЙ крок.

Доля країни у ваших руках і на вашій відповідальності.

Святослав ВАКАРЧУК

Оставайтесь в курсе последних событий! Подписывайтесь на наш канал в Telegram
Заметили ошибку?
Пожалуйста, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter
Добавить комментарий
Осталось символов: 2000
Авторизуйтесь, чтобы иметь возможность комментировать материалы
Последний Первый Популярные Всего комментариев: 1
Выпуск №10, 16 марта-22 марта Архив номеров | Содержание номера < >