Зростання виробництва мінометних мін в Україні стримується дефіцитом вибухівки — Сметанін

Поділитися
Зростання виробництва мінометних мін в Україні стримується дефіцитом вибухівки — Сметанін © t.me/azov_media
Сметанін додав, що виробництво ракет в Україні також стикається з труднощами через проблеми з постачанням компонентів.

Україна суттєво збільшила виробництво мінометних мін — з нуля до мільйонів на рік після вторгнення Росії. Однак, міністр стратегічних галузей промисловості України повідомив в інтерв'ю Reuters, що глобальний дефіцит вибухових речовин обмежує можливості для подальшого розширення виробництва.

Україна намагається зменшити свою залежність від західної військової допомоги. Мінометні міни, які дешевші й працюють на менших відстанях, ніж артилерія, є важливою зброєю проти піхотних атак, які Росія використовує для просування на сході.

Герман Сметанін, якого у вересні було призначено міністром з питань стратегічних галузей промисловості, відповідальним за виробництво озброєнь, повідомив агентству Reuters, що Україна збільшила виробництво різних типів артилерійських снарядів, а також мінометних мін.

"Однак цього все ще недостатньо", — сказав він у своєму першому опублікованому інтерв'ю в Києві на посаді міністра.

Він додав, що Україна має потенціал для виробництва більшої кількості снарядів, але її стримують вузькі місця у світовому виробництві та високий попит, що створює дефіцит вибухових речовин.

"Єдина проблема, яка у нас зараз є — це порох та вибухівка. Скільки вибухівки потрапить в Україну, стільки й буде снарядів", — вважає Сметанін.

Раніше журналіст Юрій Бутусов заявив, що в Україні досі не організували масове виробництво мінометних мін і дешевих артилерійських снарядів для протистояння вторгненню РФ. Він зазначив, що, можливо, хтось вважає відповідні потужності дуже складними технологіями, реалізація яких потребує багато часу чи "якихось просто величезних бюджетів". Журналіст додав, що насправді це не так.

 

 

Поділитися
Дивіться спецтему:
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі