Україні потрібно більше боєприпасів: Пентагон розмірковує про збільшення оборонного бюджету

Поділитися
Україні потрібно більше боєприпасів: Пентагон розмірковує про збільшення оборонного бюджету © US Department of Defense
Основна причина - майбутній наступ ЗСУ, який повинен дозволити Україні повернути свої території. 

Голова Об'єднаного комітету начальників штабів США Марк Міллі та генсек НАТО Єнс Столтенберг заявили про те, що у Пентагоні замислилися про збільшення виробництва боєприпасів, в тому числі й через те, що їх не вистачає для допомоги Україні. Річ у тім, що наші артилеристи витрачають снаряди швидше, ніж у НАТО встигають їх виготовляти. Про це пише Financial Times, додаючи, що для цього, що очевидно, потрібно буде збільшити військові витрати.

Міллі під час інтерв'ю виданню розповів, що у Пентагоні зараз переоцінюють те, скільки насправді боєприпасів потрібно для ведення сучасної війни. 

"Одним з уроків цієї війни є дуже високі темпи споживання боєприпасів, і ми переглядаємо власні запаси та плани, щоб переконатися, що ми все зробили правильно", — пояснив він.

Тож у Міноборони США шляхом проведення аналізу повинні зрозуміти, які насправді потреби в снарядах наразі, і закласти це в бюджет. Міллі додав, що "боєприпаси дуже дорогі". 

Він також зауважив, що саме майбутній контрнаступ ЗСУ призвів до того, що Захід планує збільшити виробництво боєприпасів. 

"За оцінками, українські сили роблять понад 5000 артилерійських пострілів на день, тоді як Росія, за оцінками, вчетверо більше", — нагадали у Financial Times, додаючи, що для наступу оборонцям потрібно західної зброї "на мільярди доларів, включаючи танки та артилерію".

Нагадаємо, армія США оголосила про укладання контрактів на 522 млн доларів із двома компаніями з виробництва артилерійських боєприпасів для потреб ЗСУ. Там також пообіцяли, що навчатимуть наших військових використовувати менше снарядів. Річ у тім, що на Заході дедалі більше стурбовані своєю здатністю швидко поповнювати запаси.

Поділитися
Дивіться спецтему:
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі