У ЗСУ розповіли, чи зайшли росіяни у Дніпропетровську область

Карта
Поділитися
У ЗСУ розповіли, чи зайшли росіяни у Дніпропетровську область © EPA-EFE/STRINGER
Трегубов розповів про тактику їхнього наступу. 

Речник оперативно-стратегічного угруповання військ "Хортиця" Віктор Трегубов заявив, що нині на території Дніпропетровської області російські окупаційні війська не перебувають. В ефірі "Суспільного" він сказав, що ще з кінця квітня росіяни намагаються вийти на адмінкордон між Донецькою та Дніпропетровською областями. 

За його словами, окупанти намагаються дійти до адміністративної межі Дніпропетровської області з новопавлівського та покровського напрямків. Останній є найскладнішим на фронті, де за добу відбувається понад 50 боєзіткнень. 

Трегубов вказав, що армія РФ продовжує застосовувати тактику малих піхотних груп. Група у складі п'яти-шести окупантів намагається "прощупувати" деякі ділянки фронту, закріпитися в якійсь будівлі чи лісосмузі та потім чекати на підкріплення.

Кілька днів тому рупор Кремля Дмітрій Пєсков заявив, що нібито Росія вже почала наступати і на Дніпропетровщині, однак у ЦПД заперечили цю інформаціюВодночас журналіст і військовослужбовець 13-ї бригади Нацгвардії "Хартія" Юрій Бутусов наголосив, що окупанти підійшли на відстань 600 метрів до адміністративного кордону з Дніпропетровською областю. За його словами, ситуація вимагає негайного початку зведення глибоко ешелонованої оборонної лінії. 

Світлана Ісаченко у тексті "Золоті бліндажі. Хто заробляє та "наварює" на будівництві фортифікацій" пояснювала, як вийшло, що у державного монополіста в лісовій галузі немає деревини для будівництва фортифікаційних споруд, але є у приватних компаній.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі