У Путіна подаватимуть високу «підтримку» як схвалення тривалої війни в Україні – ISW

Поділитися
Особливо для цього використають «результати» на окупованих територіях.

Президент Росії Владімір Путін намагатиметься використати заявлену рекордну явку виборців і свою перемогу на «виборах» для створення інформаційного поля для затяжної війни в Україні, вважає американський Інститут вивчення війни.

Російська Центральна виборча комісія у понеділок, наступного ж дня після «виборів», заявила, що Путін переміг на президентських «виборах», набравши 87,28% голосів При цьому заявлена і рекордна явка виборців – 77,44%.

Безпосередньо Путін і високопоставлені російські чиновники відразу ж заявили, що рекордна явка виборців і висока громадська підтримка Путіна «продемонстрували єдність Росії та довіру до Путіна».

В ISW зазначають, що за даними ЦВК РФ, Путін буцімто «набрав» від 88,12% до 95,23% голосів на окупованих територіях України – Луганської, Донецької, Запорізької, Херсонської областей і Криму.

«Російські окупаційні чиновники, ймовірно, сфальсифікували рекордно високу підтримку Путіна в окупованій Україні та, ймовірно, примушували громадян України брати участь у виборах, які за своєю суттю були примусовими, враховуючи велику кількість російських військ, які діяли в окупованій Україні», - підкреслюють аналітики.

Також на цих територіях майже на 100% «проголосували»  російські військові, які начебто 97% голосів віддали за Путіна.

Путін стверджує, що він «не очікував» таких високих результатів виборів на окупованих територіях України і що результати демонструють, що люди в окупованій Україні «вдячні за захист Росії», і тому Росія зробить все, щоб «забезпечити їх захист».

«Ймовірно, Путін продовжує намагатися створити інформаційні умови для виправдання тривалого конфлікту та тривалої окупації України під виглядом «захисту» цивільних осіб в окупованій Україні, яким загрожує лише російське вторгнення», - резюмують в ISW.

Зазначимо, що Путін після закінчення голосування заявив, що вважає своїм першочерговим завданням на посту президента війну з Україною «дуже хорошим темпом і з чудовою якістю», і додав, що не виключає повномасштабного конфлікту між Росією та НАТО.

Путіну необхідне міжнародне визнання результатів президентських виборів. Це посилює його позиції на переговорах із Заходом. Але чи можна вважати вибори легітимними, якщо вони відбуваються на тимчасово окупованих територіях? Про те, що буде після президентських виборів у Росії, читайте у статті  Володимира Кравченка  «Путін виграв вибори у Путіна. Що далі?».

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі