Союзники змушують Україну думати про план "Б" у війні з Росією — WSJ

Поділитися
Західні чиновники хочуть, щоб Україна визначила досяжні цілі війни.

Поки Захід розглядає можливість дозволити Україні використовувати ракети для завдання ударів углиб Росії, США та європейські країни підштовхують Київ до того, щоб він сформулював надійний план того, чого він може досягти за наступний рік війни, кажуть офіційні особи.

США та європейські союзники все ще підтримують довгострокову заявлену мету президента України Володимира Зеленського — витіснити Росію з усієї території України. Але з огляду на те, що Росія робить повільні успіхи на місцях, деякі європейські дипломати кажуть, що Україна повинна бути більш реалістичною у своїх цілях. Це могло б допомогти західним чиновникам переконати своїх виборців у необхідності надання Україні зброї та допомоги, зазначають редактори газети The Wall Street Journal.

Державний секретар США Ентоні Блінкен і міністр закордонних справ Великої Британії Девід Леммі сьогодні прибули в Україну, щоб зустрітися з українськими посадовцями, зокрема, щоб обговорити, як краще визначити перемогу України і яка допомога їй для цього знадобиться, повідомляють офіційні особи.

Високопоставлені європейські чиновники кажуть, що Києву повідомили, що повна перемога України вимагатиме від Заходу підтримки на сотні мільярдів доларів, чого ні Вашингтон, ні Європа реально зробити не можуть.

"Західні дипломати продовжують стверджувати, що президентські вибори в США залишаються критично важливими з погляду того, на який обсяг американської допомоги Україна може розраховувати в короткостроковій перспективі. Проте мало хто вважає, що західна підтримка може тривати на нинішньому рівні протягом наступних років", — пишуть редактори.

Раніше чиновники в матеріалі газети The Washington Post повідомили, що Україна і Росія в серпні мали відправити делегації до Дохи (Катар) для укладення угоди про припинення ударів на об'єкти енергетики та енергетичної інфраструктури з обох боків, що означало б часткове припинення вогню. Але вторгнення України в Курську область зірвало ці переговори.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі