Скільки людей загинули від мін в Україні: інформація Міноборони

Поділитися
Скільки людей загинули від мін в Україні: інформація Міноборони © Vesti
Україна використовує більше 20 машин, які знищують міни.

Від мін і вибухонебезпечних предметів в Україні загинули вже 246 цивільних осіб, із яких 13 – це діти. Також 521 людина дістала поранення, зокрема 53 дитини.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, про це на брифінгу повідомив начальник управління протимінної діяльності Головного управління протиміннної діяльності, цивільного захисту та екологічної безпеки Міноборони Олег Шуварський, повідомив Укрінформ.

«Наразі консолідована позиція міжнародних партнерів, які входять до коаліції країн, що нас підтримують саме в питанні гуманітарного розмінування, є однозначною і непохитною. Тому ми маємо підтримку з питань щодо надання нам сучасних технічних засобів та спеціального обладнання для проведення розмінування», – наголосив Шуварський.

За його словами, одними з таких технічних спеціальних засобів є машини механізованого розмінування. На сьогодні застосовується більше 20 машин механізованого розмінування, які призначені для детонації або руйнування мін. Зокрема, такі машини застосовуються для розмінування та очищення від вибухонебезпечних предметів деокупованих територій Київської, Чернігівської, Сумської, Житомирської, Харківської, Миколаївської та Херсонської областей. На сьогодні сили безпеки та оборони застосовують такі машини для забезпечення ремонтно-відновлювальних робіт на ЛЕП, перевірки доріг та очищення сільськогосподарських земель в ході оперативного реагування на виявлення вибухонебезпечних предметів.

Також начальник управління зазначив, що завдяки застосуванню машин механізованого розмінування вдається досягнути підвищення рівня безпеки саперів та підвищити результативність виконання заходів з очищення територій. Зокрема, максимальна результативність сапера за добу може досягати 100 м2, а машини механізованого розмінування – від 3000 до 5000 м2.

«Загалом силам безпеки та оборони під час проведення заходів оперативного реагування з метою негайного усунення наявних ризиків від ВНП вдалося обстежити майже 1840 км2 території, з яких понад 450 км2 – це сільськогосподарські землі. Таких високих показників результативності вдалося досягнути саме завдяки поєднанню різних методів: розмінування вручну, застосування машин механізованого розмінування та безпілотних літальних апаратів», – наголосив Шуварський.

Нагадаємо, після завершення війни українська влада хоче розмінувати всю територію країни протягом 5-7 років.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі