Систему DELTA впровадили у всі підрозділи оборони України. Тепер її інтегрують у структури «силовиків»

Відео
Поділитися
Систему DELTA впровадили у всі підрозділи оборони України. Тепер її інтегрують у структури «силовиків» © Міністерство оборони України
Уже є команда, яка передає напрацювання для навчання військових.

Українська система ситуаційної обізнаності DELTА довела свою високу ефективність на полі бою і тепер впроваджується у всі підрозділи сектору безпеки та оборони України. Також її інтегрують у всі силові структури держави.

Міністр оборони Рустем Умєров зазначив, що Україна використовує цифрові рішення та високоточну зброю для компенсації чисельної переваги російських військ. За його словами, система DELTA вже активно застосовується ЗСУ і допомогла знищити ворожу техніку на суму понад 15 мільярдів доларів.

DELTA – це розробка Центру інновацій та розвитку оборонних технологій Міністерства оборони України. Вона дозволяє бачити поле бою в режимі реального часу, обмінюватися інформацією в межах підрозділу, бригади, угруповання, а за потреби – навіть із союзниками. Система успішно пройшла аудит і відповідає сучасним стандартам захисту інформації. Завдяки модернізації підходів до прийняття програмного забезпечення, система DELTA тепер офіційно інтегрована у бойові процеси українських військових.

Заступниця міністра оборони з питань цифровізації Катерина Черногоренко відзначила, що DELTA стала важливим інструментом у руках українських військових від самого початку повномасштабного вторгнення Росії.

Із її слів, вже є багато напрацювань та алгоритмів, які дозволяють максимально швидко опанувати роботу в системі. Черногоренко зауважила, що система DELTA створена за стандартами НАТО, проте є інноваційнішою завдяки роботі в «хмарі» та модулям для планування та інтеграції дронів.

«Також маємо технічну підтримку, яка працює 24/7. А ще окрему команду навчань, яка передає досвід школам та закладам, де готують військових», – повідомила заступниця міністра.

Нагадаємо, система ситуаційної обізнаності DELTА розширила свій функціонал – до неї додали модуль колективної онлайн-дешифровки і стрімінгу.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі