«Щит ППО» над західними областями обговорили на засіданні Ради Україна-НАТО – Умєров

Поділитися
«Щит ППО» над західними областями обговорили на засіданні Ради Україна-НАТО – Умєров © EPA-EFE/MARTIN DIVISEK
Україна потребує посилення ППО.

Міністр оборони України Рустем Умєров повідомив, що під час засідання Ради Україна-НАТО, яке відбулося 28 серпня, обговорювали питання створення «щита протиповітряної оборони над західними регіонами України».

Захід відбувся на тлі посилення ракетних обстрілів з боку Росії. Умєров, який взяв участь у засіданні через відеозв'язок, розповів союзникам про поточну ситуацію на фронті та обговорив подальші плани щодо постачання Україні систем ППО та ракет для них. Він підкреслив важливість зміцнення протиповітряної оборони, яка є критичною для захисту жителів та інфраструктури.

Крім того, міністр повідомив про триваючі консультації з союзниками, зокрема у двосторонніх форматах, щодо розширення «поясу безпеки» над західними областями України. Очільник відомства подякував міжнародним партнерам за їхню підтримку і за готовність посилювати обороноздатність країни. За його словами, дедалі більше держав підтримують зняття обмежень на використання далекобійної зброї для захисту від російської агресії.

Нагадаємо, за даними опитування IBRiS, більшість громадян Польщі вважають, що країні варто почати переговори з НАТО та Україною про захист українського неба біля кордону.

Чому західні партнери України не дають нам ракети дальністю до 500 км? Чому так бояться, що Київ ударить ними вглиб території Росії?

Про те, чи змінить Захід свою позицію, які аргументи Києва можуть уплинути на наших західних партнерів, – у статті Володимира Кравченка на ZN.UA «Далекобійні ракети. Шість причин, через які США не дають Україні бити вглиб Росії».

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 1
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Яков Николаевич Осмоловский
25 Березня 2015, 13:10
Не совсем так. Во-первых, АМКУ анализировал разницу между ценой производителя и ценой торговых сетей. Однако мало кто работает с поставщиками напрямую. В большинстве случаев торговые сети обслуживают региональные дилеры, которые получают товар от производителя на склады и потом по мере поступления заявок торговли развозят его по магазинам, за что имеют свою долю маржи - около 10-20% отпускной цены производителя. Во-вторых, товар, закупленный на целый ряд продуктов питания оптовые цены после прекращения паники производителями не снижены. Потому в действенность рекомендаций АМКУ верится слабо.
Відповісти Цитувати Поскаржитись
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі