Російська еліта не вірить в перемогу у війні — Reuters

Поділитися
Російська еліта не вірить в перемогу у війні — Reuters © Константін Завражин/ РГ
Серед військових Путіна теж не підтримують. Проте у російського лідера досі немає серйозного конкурента на майбутніх виборах. 

Російський президент Владімір Путін готується до тривалої війни, позаяк розглядає її як можливість "провчити" США та відродити Радянський Союз. При цьому частина російської еліти не вірить у свою перемогу в протистоянні, яке вже зробило РФ міжнародно ізольованим агресором, пише Reuters

У агенстві підсумовують, що надії Путіна покращити свою репутацію виявилися марними. До того ж втрати РФ не вартують окупованих територій. 

"Попереду буде ще важче і дорожче як для України, так і для Росії. Економічні втрати такого масштабу не варті кількох завойованих територій", - зазначив співрозмовник.

Але на даний момент у Путіна досі немає серйозного суперника за владу. Тож у Reuters вважають, що йому не варто боятися майбутніх президентських виборів, які відбудуться у 2024-му. Хоча очевидно, що одна з основних причин цього - придушення інакомислення в країні. 

"Я не вірю ні в великий наступ, ні в можливість перемоги Росії над усім цивілізованим світом", - сказало високопоставлене джерело, близьке до Кремля, додаючи, що РФ перебуває у невигідному становищі і в питанні технологій, і в питанні мотивації. 

До речі, серед військових теж не підтримують плани Путіна щодо тривалої війни. 

"У нас абсолютно недієздатне керівництво, сформоване безпосередньо президентом, який є незмінним і якому немає альтернативи. Але зміна президента призведе до швидкої катастрофи", - сказав бойовик Ігор Гіркін (Стрєлков). 

Що стосується мобілізації, то її наслідком стало те, що з РФ вирішили втекти сотні тисяч росіян. 

ЗМІ також пише, що у РФ побоюються економічних наслідків вторгнення в Україну. Приміром, Москва вже втратила частину газового ринку в Європі. Прогнозується, що у березні видобуток газу у РФ скоротиться.

"Західні фірми та інвестори прагнуть вийти, змусивши Росію доглядати за Китаєм як інвестора та покупця її нафти", - йдеться у матеріалі.

Нагадаємо, ГУР МО під час повномасштабного російського вторгнення знайшло можливість співпраці з людьми з близького оточення президента РФ Владіміра Путіна, розповідає представник розвідки Андрій Черняк. Але мало хто з них допомагає Україні

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі