Росіяни перетнули адмінкордон з Дніпропетровщиною у ще одній точці, далі – відкритий простір аж до Павлограда

Карта
Поділитися
Росіяни перетнули адмінкордон з Дніпропетровщиною у ще одній точці, далі – відкритий простір аж до Павлограда © Getty Images
Щоб спинити ворога, потрібні інженерні загородження та дрони.

Росіяни намагаються розширювати зону контролю навколо Покровська, повідомляє український військовий Станіслав Бунятов, позивний «Осман».

Автор телеграм-каналу "Говорять Снайпер ✙" пише, що пріоритетним напрямком для ворога нині є село Грішине, важливе для логістики ЗСУ в районі Покровська.

"Осман" звертає увагу на те, що в напрямку міста Павлоград Дніпропетровської області пролягають практично суцільні поля. Просування росіян в той бік, на думку військового, цілком залежатиме від кількості протитанкових ровів, єгози і БПЛА на цьому напрямку.

Американський Інститут вивчення війни ISW у черговому своєму звіті навів повідомлення російських джерел про те, що війська РФ просунулися на північ від Удачного, неподалік від адмінкордону з Дніпропетровщиною, та в західній частині Новопідгороднього, вже на теренах цього регіону.

Підтвердження цим заявам в ISW не мають, однак просування росіян у цій місцевості зафіксоване і на картах українського інформаційного ресурсу DeepState: сіра зона тут перетнула адмінкордон і впритул наблизилася до Новопідгороднього. 

Лінія фронту в районі Удачного та Новопідгороднього станом на 14 грудня / DeepStateMAP
Лінія фронту в районі Удачного та Новопідгороднього станом на 14 грудня / DeepStateMAP

Російські штурми у районі Удачного та розташованого далі на захід Молодецького зафіксував у своєму вечірньому зведенні і Генеральний штаб ЗСУ. Загалом на покровському напрямку впродовж минулої доби Генштаб нарахував 42 ворожі атаки. 

Раніше головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський повідомив, що у листопаді ЗСУ змогли повернути під свій контроль близько 16 квадратних кілометрів у північній частині Покровська. 

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі