Росія створила магістерську програму, аби компенсувати брак кадрів на окупованих українських територіях

Поділитися
Росія створила магістерську програму, аби компенсувати брак кадрів на окупованих українських територіях Окупований Маріуполь © Getty Images
Це ще один напрям роботи в напрямку русифікації українських земель.

Російська Академія народного господарства і державної служби відкрила магістерську програму за спеціальністю "Державне та муніципальне управління", яка, за словами представника вузу, надасть випускникам навички для роботи на всіх рівнях влади, в тому числі на окупованих територіях України.

Як вважають у Міністерстві оборони Великої Британії, створення такої магістерської програми частково спрямоване на подолання дефіциту бажаючих і кваліфікованих російськомовних кадрів на державних посадах на тимчасово окупованих територіях України.

Також така ініціатива може бути пов'язана з планами президента Росії Владіміра Путіна створити нову адміністративну еліту, про що йшлося у його зверненні до нації минулого місяця, а також обґрунтовується виданням у січні 2024 року президентського указу про створення нового кадрового резерву.

«Це є ще одним свідченням русифікаторських заходів, спрямованих на вирівнювання правової та політичної бази тимчасово окупованих територій України з Російською Федерацією. Інші подібні заходи на сьогоднішній день включають поширення російської системи правосуддя, нав'язування російської освітньої програми, видачу російських паспортів та розбудову російської телекомунікаційної інфраструктури», - вказують аналітики.

В британській розвідці також нагадують, що міністр юстиції Росії Костянтін Чуйченко також нещодавно оголосив, що Росія створила 58 федеральних установ виконання покарань на тимчасово окупованих територіях України.

Попри всі жахіття окупації життя триває й на тимчасово окупованих територіях України. Люди одружуються та розлучаються, здобувають освіту, народжують дітей, купують і продають майно, ховають рідних. Але чи будуть документи, які видала їм окупаційна влада, визнані державою Україна після деокупації чи переїзду громадян на контрольовану Києвом територію? Які та як саме? Як дотриматися балансу між національними інтересами держави й індивідуальними правами її громадян в умовах збройного конфлікту? Відповіді на ці запитання читайте в статті юриста LCF Law Group Володимира Романчука "Це важливо знати. Які документи, видані в окупації, визнає Україна?".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі