Конфліктологи очікують тривалої війни між Україною та Росією: уряду Німеччини рекомендують продовжувати поставки зброї

Поділитися
Конфліктологи очікують тривалої війни між Україною та Росією: уряду Німеччини рекомендують продовжувати поставки зброї © Сергій Нужненко / Радіо Свобода
Заклики до переговорів на цьому етапі можуть мати дуже погані наслідки, і не лише для України.

Війна між Україною та Росією триватиме ще доволі довгий час, а укладення тимчасового миру на цьому етапі принесе ще гірші наслідки, тому уряду Німеччини слід продовжити допомагати Україні поставками зброї, вважають німецькі  дослідники проблем миру, які підготували 150-сторінковий звіт про ситуацію.

Як пише німецький суспільний мовник ARD, німецькі експерти створили доволі витвережуючу картину ситуації.

«Згідно з усім, що ми знаємо в дослідженнях про міждержавні війни та про те, як ця війна прогресує, миру в найближчому майбутньому не видно», - зазначила  експертка Ніколь Дейтельхофф, вказуючи на те, що Росія як агресор не відступає від своїх цілей.

Аналітики категорично не згодні з тими, хто закликає припинити поставки зброї в Україну, оскільки це може мати негативні наслідки для інших держав

«Згідно з нашими поточними відомостями, припинення військової підтримки України на користь негайних мирних переговорів, до чого іноді закликають у відкритих листах, маніфестах, а іноді й на демонстраціях, не принесе тривалого миру. Бо тоді Україна програла б війну, Росія контролювала б всю Україну із застосуванням тортур, сексуального насильства, викрадення людей і навіть убивств. І більше того: тоді Росія, можливо, погрожуватиме іншим європейським країнам», - наголошують вони.

Тому федеральному уряду Німеччини рекомендували продовжити поставки зброї в Україну, але і не зупинятись на цьому. Згідно з їхніми рекомендаціями, навіть якщо мирні переговори зараз не є реалістичним варіантом, їх слід розглянути та спланувати на далеку перспективу, коли вона з’явиться.

Зокрема серед рекомендацій є порада підтримувати певний зв'язок із певними людьми в Кремлі.

Як прокоментувала цю рекомендацію Дейтельхофф, мова не йде про загравання із Путіном. До того ж ці контакти і зараз нікуди не зникли, просто вони таємні.

«В основному, мова йде про те, щоб з’ясувати, чи відбувається десь пом’якшення, чи відкриваються десь маленькі дверцята», - пояснила вона необхідність такого зв’язку.

Інша експертка з питань безпеки Урсула Шредер також вважає, що мине багато часу, перш ніж з’явиться реальний шанс для переговорів і політики повинні працювати над тим, щоб донести це до людей в Німеччині.

«Що ми будемо мати справу з довгою війною, що німецький народ повинен пристосуватися до того факту, що тут потрібно витрачати ресурси, які є великими, які можуть бути навіть дуже великими, і що ця ситуація не закінчиться навіть можу і до наступного літа», - зазначила вона.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі