Харків зазнав масованої ракетної атаки – Терехов

Доповнено
Поділитися
Харків зазнав масованої ракетної атаки – Терехов Ілюстрація © Скриншот из видео
Росіяни вночі атакували також інші міста.

Уночі 29 грудня Харків зазнав масованої ракетної атаки від армії РФ. В обласному центрі є влучання, а також проблеми з подачею електроенергії для громадського транспорту.

Про це повідомив очільник Харкова Ігор Терехов.

За попередньою інформацією, ворог завдав ударів із зенітно-ракетного комплексу С-300.

Начальник Харківського військового гарнізону Сергій Мельник уточнив, що росіяни атакували з району Білгорода. Попередньо, також застосовували ракети Х-22. 

Пізніше Терехов додав, що в Київському та Холодногірському районах міста зафіксували щонайменше 8 прильотів.

"Є певні проблеми з подачею електрики для транспорта, але наші фахівці вже працюють над відновленням електропостачання. Поки ж задіяли тролейбуси на автономному ходу", - зазначив міський голова.

За інформацією очільника Харківської ОДА Олега Синєгубова, поки відсутня інформація про постраждалих. 

Також низка вибухів пролунали у Львові. Росіяни випустили по місту безпілотники, які збивали воїни протиповітряної оборони. Однак є прильоти.

Нагадаємо, близько опівночі уламки збитого російського дрона пошкодили багатоповерхівку в Одесі.

Як захистити себе під час ракетного удару

Під час загрози ракетного обстрілу необхідно піти до укриття. Зокрема, найкраще ховатися у:

  • бомбосховищах;
  • метро;
  • під'їздах без вікон.

Якщо поруч немає укриття, то можна сховатися вдома. Для цього слід дотримуватися правила двох стін – між вами та вулицею з усіх боків має бути щонайменше дві стіни. Можна сісти в кутку кімнати нижче рівня вікна. Навпроти вас має бути стіна.

На кухні та у ванній кімнаті ховатися небезпечно – там є багато крихких та гострих предметів.

У під'їзді будинку можна сховатися, якщо сісти на сходах між поверхами. Якщо ви в багатоповерхівці, то важливо спуститися щонайменше на два поверхи нижче даху. У триповерховому будинку найбільш безпечним вважається другий поверх.

Раніше ми писали, що необхідно робити при сигналі повітряної тривоги.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 3
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Anatoliy
7 Лютого 2022, 14:44
Авторка забула сказати, що це були п'яті вибори в Могилянці і загалом за два роки було ДЕСЯТЬ голосувань, які не дали результатів. Не є прибічником міністра, якого не треба було призначати після підозрі в плагіаті, але до чого тут МОН, не розумію? Самі могилянці з виборів до виборів не могли обрати собі керманича або внаслідок низької явки, або голосуванням проти всіх. Навіть не допомогли зміни в порядок обрання ректора (), в створені яких брали також могилянці. Передостання участь також була невисокою, тому були підстави сумніватися в активності могилянців в другому турі. Під час дебатів кандидатка-опонент заявила про цькування від окремих осіб в Могилянці ( що могло бути можливою причиною їй відмовитися від дебатів 18 січня перед першим туром, що одразу вплинуло на результати виборів у першому турі. Тому в Могилянці не все так ідеально, як здається авторці. Одна справа публічно виступати на мітингах, а інша - голосувати таємно. Також хочу нагадати, що саме при одному з кандидатів, як міністра, мав місце випадок із захистом "лептонного бога", яка успішно подолала бар'єр доктора, бо чоловік був над міністром (одним з кандидатів) начальником. Де ж була тоді критика і протести? Також були випадки одночасно обіймати дві посади депутатам-ректорам. Щодо діяльності НАЗЯВО - то краще запитати університети - гадаю почуєте нову "малонормовану лексику". До речі робота в НАЗЯВО не заважала працювати викладачем в Могилянці. А активність депутатів, які теж підробляють там викладачами зрозумілі. Оце так об'єктивність! Оце так вибори! Було запропоновано провести дискусію всередині університету, щоб подолати справжню кризу. Поліція нехай шукає винних, але щоб не соромитися перед світом, було б краще провести хоча б переголосування другого туру, якщо другий кандидат ще не шукає іншу роботу.
Відповісти Цитувати Поскаржитись
Igori iSid
8 Лютого 2022, 01:32
Шкарлет - то є не просто крадій а просто звичайний бандит
Цитувати Поскаржитись
Показати більше відповідей
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі