Дозвіл Байдена бити ракетами ATACMS по Росії може утримати Путіна від залучення додаткових військ КНДР — The Telegraph

Поділитися
Дозвіл Байдена бити ракетами ATACMS по Росії може утримати Путіна від залучення додаткових військ КНДР — The Telegraph © Lockheed Martin
Водночас колумніст вважає, що таке рішення Байдена може виявитися запізнілим.

Президент Джо Байден дав Україні дозвіл на використання ракет ATACMS проти цілей у Курській області, де російські та північнокорейські війська намагаються витіснити українських військових з укріплених позицій.

Привид повернення новообраного президента Дональда Трампа до Білого дому й обіцяного ним скорочення американської допомоги Україні із запізненням підштовхнув Байдена до рішучих дій, зазначає Самуель Рамані, колумніст The Telegraph.

Колумніст вважає, що використання Україною цих ракет в Курській області надасть негайні переваги для її дедалі похмурішого становища на фронті. Він також стверджує, що розширення на використання Україною ракет ATACMS може утримати президента Владіміра Путіна від залучення додаткових північнокорейських військових у 2025 році. Це також може дозволити Україні завдавати більш регулярні удари по військовій базі "Халіно" в Курській області.

"Залишається незрозумілим, чи дозволять США Україні використовувати ракети ATACMS проти російських цілей, які знаходяться далі від лінії фронту. Хоча Росія заздалегідь перемістила 90% літаків, які вона використовує для ударів планерними бомбами, подалі від радіусу дії ATACMS, 17 авіабаз і щонайменше 250 великих військових об'єктів залишаються в межах досяжності цих ракет", — пише Рамані.

Нагадаємо, що Американський Інститут вивчення війни ISW повідомив, що дозвіл Заходу бити вглиб Росії не дасть потрібного ефекту. Адже якщо Захід дозволить Україні використовувати його зброю далекого радіусу дії лише проти військових об’єктів у Курській області, то поза зоною ураження залишиться ще багато позицій армії РФ на російській території. Тому обмеження мають бути скасовані для усіх без винятків російських територій.

Поділитися
Дивіться спецтему:
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі