Британський виробник зброї BAE Systems створив українське підприємство

Поділитися
Британський виробник зброї BAE Systems створив українське підприємство Президент Зеленський з керівником BAE Systems Вудберном © Офіс президента України
Компанія готується ремонтувати свою техніку та спільно з Україною виробляти гармати 

Британська оборонна компанія BAE Systems заявила, що створила місцевий підрозділ в Україні і підписала угоди з українським урядом, які допоможуть збільшити постачання зброї, обладнання і послуг з навчання до країни. 

«Підписання угод і створення юридичної особи в Україні ґрунтується на нашій існуючій довірі і підтримці і прокладає шлях для нашої спільної роботи з метою надання більш прямої підтримки українським збройним силам», – заявив генеральний директор BAE Systems Чарльз Вудберн, повідомляє Reuters.

Велика Британія є ключовим постачальником оборонної продукції для України, і BAE Systems, як найбільший британський оборонний підрядник, виготовила значну частину обладнання, яке британський уряд надав Києву. Компанія також надає послуги з навчання та ремонту для Збройних сил України.

Нові угоди сприятимуть майбутній підтримці BAE, допомагаючи їй краще розуміти потреби України, а також дозволять компанії працювати безпосередньо з українськими партнерами, які планують виробляти там 105-мм легкі гармати.

Як повідомила пресслужба Офісу президента, 31 серпня було підписано Угоду про співпрацю з локалізації виробництва озброєнь BAE Systems між Міністерством з питань стратегічних галузей промисловості України та BAE Systems. Також було підписано Рамкову угоду про співпрацю щодо ремонту, запасних частин та виробництва нових легких гармат L119 між Міністерством оборони України та BAE Systems.

Нагадаємо, що вперше інформація про можливість відкриття в Україні офісу британської оборонної компанії з'явилася у травні цього року. У червні стало відомо, що німецька Rheinmetall та британська BAE Systems почнуть працювати в Україні, щоб ремонтувати техніку власного виробництва, яку уряди країн передають Україні в якості військової допомоги.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі