Сьогодні, 13 грудня, близько 2.10 у Київській області пролунали вибухи. Моніторинговий паблік "Блок ППО | Радар" повідомив, що гучно було в районі Бучі.
Кількома хвилинами раніше, о 2.06, Повітряні Сили ЗСУ попередили про ворожий ударний БпЛА у напрямку Києва з північного заходу. Однак повітряну тривогу у столиці станом на 2.20 ще не оголошували.
Близько 3.10 пабліки знову повідомили про вибухи на Київщині.
О 3.26 Повітряні Сили знову сповістили про ворожий ударний БпЛА у напрямку столиці, цього разу - з північного сходу. І знову до повітряної тривогу у місті справа не дійшла.
"Наразі ворожий ударний БпЛА спостерігається на межі Черкащині і Київщини, курс - західний", - поінформували Повітряні Сили о 4.38.
Раніше повідомлялося, що наприкінці минулої доби, 12 грудня, у Києві, у самому центрі міста - у Печерському районі - впали уламки збитого російського дрона.