Трамп визнав тимчасовість роботи Маска в уряді США

Поділитися
Трамп визнав тимчасовість роботи Маска в уряді США © EPA-EFE/Samuel Corum / POOL
Очільник Білого дому оцінив внесок підприємця, але готується до змін.

Президент США Дональд Трамп заявив, що Департамент урядової ефективності (DOGE), який нині очолює засновник Tesla та SpaceX Ілон Маск, може припинити свою діяльність "в певний момент". За його словами, статус спеціального державного службовця дозволяє Маску обіймати цю посаду не більше 130 днів, після чого він, ймовірно, повернеться до управління своїми компаніями.

Про це повідомляє CNN.

Згідно з нормами Міністерства юстиції США, спеціальними державними службовцями вважаються люди, які можуть працювати в уряді не більше 130 днів протягом року. Водночас цей статус накладає обмеження на їхню діяльність, зокрема щодо уникнення конфлікту інтересів. Так, чиновникам заборонено брати участь у рішеннях, які можуть впливати на їхні фінансові активи.

Трамп високо оцінив здібності Маска, назвавши його надзвичайно талановитим керівником, і висловив бажання, щоб той залишався в уряді якомога довше.

"Йому потрібно керувати великою компанією, і в певний момент він повернеться до цього", – сказав президент США.

Відповідаючи на запитання, чи продовжить роботу DOGE за відсутності Маска, Трамп сказав, що вважає, що керівники його федеральних агентств "багато чому навчилися" про те, як виконувати роботу самостійно, і деякі з них захочуть продовжити роботу з працівниками департаменту.

"У певний момент, я думаю, це закінчиться. Настане час, коли секретарі зможуть виконувати свою роботу самостійно й робити її дуже точно, як ми говоримо, зі скальпелем", – підсумував Трамп.

Нагадаємо, Ілон Маск заявив, що члени його команди стають жертвами щоденних погроз вбивством.

"Я не впізнаю своєї країни!" ‒ так описують ситуацію в США багато громадян, бачачи, як Ілон Маск і християнські націоналісти руйнують підвалини держави. Що буде з Америкою? Що буде з демократією, якщо вдасться реалізувати їхню антигуманну утопію?

Відповіді на ці запитання шукайте в статті "Не тільки Маск із пилкою. Демократію в США розвалюють дві групи людей" завідувачки програми славістики в Університеті Вашингтона та Лі у штаті Вірджинія (США) Анни Бродські-Кроткіної.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 4
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Alex Yarmolenko
18 Лютого, 17:31
Так тримати!
Відповісти Цитувати Поскаржитись
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі