США продадуть Тайваню обладнання для підтримки тактичних інформаційних систем

Поділитися
США продадуть Тайваню обладнання для підтримки тактичних інформаційних систем © depositphotos/Diloka107
Продаж зброї острову є одним із джерел напруженості у відносинах між США та Китаєм.

Державний департамент США схвалив продаж обладнання на суму 300 мільйонів доларів для підтримки тактичних інформаційних систем Тайваню, що стало черговою допомогою острову у сфері оборони. Про це повідомляє Reuters.

За законом Сполучені Штати зобов'язані надавати Тайваню засоби захисту. Продаж зброї острову є джерелом напруженості у відносинах між Вашингтоном і Пекіном.

Агентство зі співробітництва в галузі безпеки Пентагону заявило, що продаж схвалений для подальшої підтримки можливостей Тайваню в галузі командування, управління, комунікацій і комп'ютеризації (C4).

Ця підтримка покращить спроможність острова протистояти поточним і майбутнім загрозам шляхом підвищення оперативної готовності, а також підтримувати наявні можливості  командування, управління, комунікацій та комп'ютеризації, які гарантують безпечний потік тактичної інформації.

Міністерство оборони Тайваню заявило, що продаж допоможе підтримувати ефективність систем спільного бойового командування й управління, що дасть змогу покращити інформування на полі бою.

За словами адміністрації президента Тайваню, ця угода демонструє, що уряд Штатів надає великого значення оборонним потребам острова.

Тайвань скаржиться на військову активність Китаю протягом останніх чотирьох років, оскільки Пекін вважає острів своєю територією.

Раніше новий головний дипломат Тайваню в США Александр Тах-Рей Юй закликав США і Європу не "дивитися крізь пальці" на можливість потенційного вторгнення Китаю на острів. Зіштовхнувшись із дедалі більш войовничим Китаєм, який вважає острів частиною своєї території, Тайвань готується до потенційного вторгнення.

Пекін також посилив військову активність біля Тайваню напередодні виборів на острові. Відносини з Китаєм стали головним предметом суперечок на Тайвані.

Поділитися
Дивіться спецтему: Протистояння США і Китаю
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі