Розслідування ФБР виявило широку кампанію кібершпигунства китайських хакерів, спрямовану проти урядовців США

Поділитися
Розслідування ФБР виявило широку кампанію кібершпигунства китайських хакерів, спрямовану проти урядовців США © 9sdworld/pixabay.com
Повідомлення про нову кібероперацію з'явилося після низки інших гучних “хакерських інцидентів”, які США пов'язують із Китаєм.

Розслідування спроб китайського уряду зламати телекомунікаційні мережі США виявило широку кампанію кібершпигунства, спрямовану на викрадення інформації в американців, які працюють в уряді й політиці, повідомляє AP.

Хакери, пов'язані з Пекіном, атакували мережі низки телекомунікаційних компаній, щоб отримати записи дзвінків клієнтів і доступ до приватних повідомлень “обмеженої кількості осіб”, згідно зі спільною заявою ФБР та Агентства з кібербезпеки й захисту інфраструктури США.

ФБР не називало імена осіб, на яких націлилися хакери, але наголосило, що більшість жертв кібератак пов'язані з державною службою або політичною діяльністю.

Хакери також намагалися скопіювати “певну інформацію, яка була предметом запитів правоохоронних органів США відповідно до судових рішень”, додали в ФБР, припускаючи, що хакери, можливо, намагалися зламати програми, подібні до тих, що підпадають під дію закону про нагляд за іноземною розвідкою, який надає американським шпигунським агентствам широкі повноваження для спостереження за комунікаціями ймовірних іноземних агентів.

Офіційні особи працюють з телекомунікаційною галуззю і жертвами хакерських атак, щоб зміцнити захист від постійних спроб кібершпигунства.

Повідомлення про нову кібероперацію з'явилося після кількох гучних “хакерських інцидентів”, які американська влада пов'язує з Китаєм, називаючи це частиною зусиль, спрямованих на викрадення технологічної та урядової інформації США, а також на об'єкти критичної інфраструктури.

У вересні ФБР оголосило про зрив масштабної китайської кібероперації, яка передбачала встановлення шкідливого програмного забезпечення на понад 200 тисяч пристроїв, включаючи камери, відеореєстратори, домашні та офісні маршрутизатори. Потім ці пристрої використовувалися для створення величезної мережі “заражених” комп'ютерів, або бот-мережі, з метою подальших кіберзлочинів.

А минулого місяця офіційні особи США заявляли, що хакери, пов'язані з Китаєм, “атакували” телефони на той час кандидата в президенти Дональда Трампа і його напарника сенатора Джей Ді Венса, а також осіб, пов'язаних із кандидатом від Демократичної партії віцепрезидентом Камалою Гарріс.

Китай відкидає звинувачення у кібершпигунстві. 

 

Поділитися
Дивіться спецтему: Протистояння США і Китаю
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі