Половина американців хоче зменшити перегляд новин, пов'язаних із конфліктами у світі: опитування

Поділитися
Половина американців хоче зменшити перегляд новин, пов'язаних із конфліктами у світі: опитування © oohhsnapp/pixabay.com
Четверо з 10 опитаних заявили, що знаменитості не повинні висловлюватися з політичних питань, тоді як 25% вважають це прийнятним.

Американці відчувають, що їм слід все більше уникати політичного новинного контенту, згідно з дослідженням, опублікованим 26 грудня Центром досліджень суспільних відносин AP-NORC при Чиказькому університеті.

Дослідження показало, що 65% дорослих відчувають потребу обмежити споживання інформації про уряд і політику через інформаційне перевантаження, втому або з інших подібних причин, а половина відчуває те ж саме щодо закордонних конфліктів.

Демократи виявилися серед тих, хто найчастіше заявляв, що відчуває потребу уникати медіа, які згадують про уряд і політику: 72% членів партії заявили, що уникають цієї теми в опитуванні. Натомість 59% республіканців відчули те ж саме, інформує The Hill.

54% демократів також заявили, що обмежують читання ЗМІ, присвячених закордонним конфліктам, тоді як серед незалежних цей показник становить 52%. 47% республіканців заявили, що відчувають потребу в обмеженні споживання ЗМІ, присвячених цій проблематиці.

Економіка та ринок праці також виявилися предметом незацікавленості: 45% респондентів обмежили читання ЗМІ, що висвітлюють ці питання.

Опитування проводилося 5-9 грудня серед дорослих віком від 18 років, які представляли 50 штатів та округ Колумбія.

Раніше ми повідомляли, що грудневе опитування YouGov у Франції, Німеччині, Італії, Іспанії, Швеції, Данії та Британії показало, що бажання громадськості підтримувати Україну до перемоги, навіть якщо це означає продовження війни, різко знизилося в усіх семи країнах за останні 12 місяців. Підтримка альтернативного вирішення війни — припинення бойових дій шляхом переговорів, навіть якщо це залишило б Росії контроль над тимчасово окупованими українськими територіями, в кожній з опитаних країн зросла, а в чотирьох — цей варіант виявився найбільш бажаним.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі