Пентагон розробляє інструменти ШІ для Індо-Тихоокеанського командування на тлі загрози з боку Китаю — Bloomberg

Поділитися
Війна РФ проти України показала переваги обміну даними в режимі реального часу.

Міністерство оборони США прискорює розробку інструментів штучного інтелекту для сил Штатів в Індо-Тихоокеанському регіоні, повідомляє Bloomberg.

ШІ може допомогти главі Індо-Тихоокеанського командування адміралу Джону Аквіліно, зосередженого на загрозі з боку Китаю, у вирішенні деяких проблем, "які його найбільше турбують", сказала в інтерв'ю заступник міністра оборони Кетлін Хікс.

"Ми допомагаємо йому в цьому", - заявила Хікс про зусилля Пентагону з розробки ШІ-інструментів для командування Аквіліно, стверджуючи, що супротивники визнають силу американської армії в командуванні і контролі, або здатність виконувати місії і керувати військами.

Кілька платформ ШІ, що розробляються, мають на меті прискорити цей процес, посилити комунікацію командирів і їхніх військ, а також збільшити обсяг даних, які вони можуть аналізувати за один раз.

Пентагон, який вже реалізує 800 проектів ШІ, "очевидно, прискорив" свої зусилля в галузі штучного інтелекту і з кожним місяцем бачить "покращення на тактичному рівні" в ШІ і в потоках даних, які його живлять, каже Хікс.

Хікс, яка зустрілася з командами з обробки даних ШІ і спостерігала за навчаннями з використанням ШІ в Індо-Тихоокеанському регіоні в липні, сказала, що аналітики розвідки, оператори і технологи зараз сидять пліч-о-пліч, експериментуючи зі штучним інтелектом, "щоб створити реальні можливості".

Міністерство оборони США зіштовхнулося з критикою за те, що воно не встигає за комерційними інноваціями в галузі ШІ, а також за нестачу гарантій, що передбачають "значущий" людський контроль, який учасники кампанії хотіли б бачити, коли справа доходить до використання ШІ у війні.

Хікс стверджує, що Пентагон розробив найбільш відповідальну політику щодо використання ШІ серед усіх збройних сил, а також встановив розробку ШІ своїм пріоритетом.

Вона додала, що досвід війни РФ проти України показав переваги обміну даними у режимі, близькому до реального часу, стверджуючи, що здатність швидко діяти на основі точної інформації дає "значну перевагу для будь-якого військового". За її словами, ШІ в майбутньому означатиме, що "ви можете думати про тисячі різних моментів і точок інформації одночасно".

Хікс сказала, що Центральне командування, яке відповідає за тисячі американських військових на Близькому Сході, розробило досягнення в галузі ШІ, які "абсолютно точно підуть на користь іншим командуванням, що ведуть бойові дії".

Раніше повідомлялося, що американські спецслужби отримають власний інструмент у стилі ChatGPT, щоб “просіювати” лавину публічної інформації в пошуках зачіпок. Центральне розвідувальне управління США готується запустити функцію, подібну до відомої програми OpenAI Inc., яка використовуватиме штучний інтелект, щоб надати аналітикам кращий доступ до відкритих джерел інформації.

Поділитися
Дивіться спецтему: Протистояння США і Китаю
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі