Майже половина грошей у пакеті допомоги Україні та Ізраїлю – інвестиції в американську промисловість та армію

Поділитися
Майже половина грошей у пакеті допомоги Україні та Ізраїлю – інвестиції в американську промисловість та армію © US Department of Defense
Більше 50 млрд доларів планують спрямувати на оборонну промисловість та спроможності армії США

У Білому домі оприлюднили подробиці нового запиту на фінансування від президента Джо Байдена до Конгресу США на 106 мільярдів доларів, який призначений для допомоги Україні та Ізраїлю. 

«Запит Адміністрації [у разі схвалення Конгресом] забезпечить фінансування додаткового озброєння та обладнання, яке допоможе Україні досягти успіху на полі бою та захистити свій народ від російських атак, а також поповнить запаси Міністерства оборони [США], надані Україні на підставі президентських повноважень щодо скорочення озброєнь», йдеться у повідомленні Білого дому

У президентській адміністрації уточнюють, що вони включають системи протиповітряної оборони, боєприпаси, стрілецьку зброю та інші ключові засоби, які вже «суттєво змінили ситуацію на полі бою, допомігши Україні врятувати незліченну кількість життів і перемогти в боях за Київ, Харків і Херсон».

У повідомленні, яке значною мірою адресоване американським конгресменам та противникам надання допомоги Україні, зазначається, що новий пакет передбачає інвестування понад 50 мільярдів доларів в американську оборонно-промислову базу через фінансування поповнення та інші форми допомоги у сфері безпеки.

«Ресурси для американської оборонно-промислової бази підтримають американські робочі місця, підвищать здатність нашої країни виробляти критично важливі боєприпаси та інше обладнання, а також гарантуватимуть, що наші Збройні сили залишатимуться найбільш готовими, спроможними і найкраще оснащеними бойовими силами, які коли-небудь бачив світ», зазначають у Білому домі.

«Світ спостерігає за тим, що Конгрес зробить далі», – йдеться у повідомленні Білого дому. 

Нагадаємо, раніше Байден подавав до Конгресу запит на 24 мільярдів доларів на допомогу для України, але він не був ухвалений у Палаті представників через спротив радикальних республіканців. Після цього, а також зважаючи на війну між Ізраїлем та ХАМАСом, у Білому домі вирішили об’єднати пакет допомоги для України, Ізраїлю, Тайваню, а також на посилення південного кордону. 

Поділитися
Дивіться спецтему:
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі