Голосування щодо допомоги Україні в Палаті представників виявило розбіжності між республіканцями, які не зникнуть — FT

Поділитися
Голосування щодо допомоги Україні в Палаті представників виявило розбіжності між республіканцями, які не зникнуть — FT © Getty Images
Також ймовірно, що республіканці почнуть власну громадянську війну.

Голоси республіканців під час голосування за допомогу Україні минулими вихідними розділилися майже порівну. Навіть Дональд Трамп не може подолати прірву між республіканцями-глобалістами й республіканцями-антиглобалістами. Вони говорять один про одного як про ворогів, зазначає Financial Times.

Останній і найбільш значний прорив республіканців був спричинений несподіваним проявом хоробрості. Спікер Палати представників  Майк Джонсон пройшов складний шлях перш ніж прийняти рішення щодо допомоги Україні. Серед прихильників Трампа існує переконання, що ЦРУ, ФБР, міністерства юстиції та внутрішньої безпеки є джерелами глобалістської пропаганди. Це робить Джонсона зрадником не лише їхньої головної зовнішньополітичної мети, яка полягає в тому, що Україна повинна підкоритися Росії; його крок також піддає сумніву їхній наратив про Вашингтон. 

Проте голосування щодо допомоги Україні було лише слабким орієнтиром для майбутньої політики. Здається, Трамп дозволив цьому трапитись через свою неуважність, повідомляє газета. Незалежно від результатів судового процесу та його впливу на громадську думку, Трамп повернеться з помстою.

"За ввічливу вигадку про класифікацію частини допомоги як позики Трамп дав Джо Байдену та Україні своєчасну відстрочку", — пише Financial Times.

Також ймовірно, що республіканці почнуть власну громадянську війну. Майже половина партії — 101 проголосував "за", 112 проголосували "проти" — зараз займають позиції далеко за межами українського поля бою. Трамп, за його мовчазної згоди, також тепер дивним чином пов'язаний з цими позиціями.

Ідея про те, що Байден вступив у змову з президентом України Володимиром Зеленським, щоб зашкодити перспективам Трампа на виборах 2020 року, тепер сприймається як безглузда. Так само, як і уявлення про те, що Путін становить перебільшений ризик або насправді є другом. Можливо, судові засідання настільки звузили поле зору Трампа, що він не зміг усвідомити те, на що погодився за межами суду.   

Нагадаємо, що агентство Bloomberg повідомляло, що республіканці у Палаті представників США повинні зрозуміти, що Трамп — не президент. Трамп, скільки б він не брехав про вкрадені вибори, не є президентом Сполучених Штатів і не є лідером республіканців у вигнанні.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі