Допомога Україні є найкращим стимулом для світової економіки — глава Мінфіну США

Поділитися
Допомога Україні є найкращим стимулом для світової економіки — глава Мінфіну США © qz
Фінансова підтримка має важливе значення для опору України агресії РФ.

Міністр фінансів США Джанет Єллен заявила, що подвоєння підтримки України є найкращим способом допомоги світовій економіці, повідомляє The Guardian.

Єллен, виступаючи на полях зустрічі міністрів фінансів G20 в Індії, сказала, що «ключовим пріоритетом» є «подвоєння підтримки України» у захисті від агресії Росії.

Вона назвала допомогу Україні найкращим стимулом для світової економіки.

Після візиту до Києва в лютому Єллен заявила, що на власні очі побачила "величезне значення" іноземної допомоги як для цивільних, так і для військових в Україні.

"Припинення цієї війни - це перш за все моральний імператив. Але це також найкраще, що ми можемо зробити для світової економіки”, - сказала Єллен.

За її словами, фінансова підтримка має вирішальне значення для опору України.

“Допомагаючи підтримувати роботу економіки та уряду, ми надаємо Україні необхідну підтримку, щоб вона могла боротися за свободу і свій суверенітет", - сказала глава Мінфіну США,

Вона додала, що однією з "ключових цілей" Вашингтона є боротьба зі спробами Росії обійти санкції.

Вторгнення Росії в Україну дестабілізувало глобальну економіку, спричинивши різке зростання цін на продукти харчування та паливо. Лідери G7 пообіцяли на саміті НАТО в Литві підтримувати Україну стільки, скільки буде потрібно для перемоги над російським вторгненням. 

Водночас, будь-яка дискусія про Україну є незручною для Індії, яка наразі головує в G20. Індія не засудила російське вторгнення, але також є частиною альянсу QUAD разом з Австралією, Сполученими Штатами та Японією. 

Країни світу суттєво збільшують видатки на озброєння та оборону. Чим вони жертвуватимуть заради цього та якими будуть інвестиції у мілітаризованому світі? Про це розповідає Олександр Болтян у тексті «Світ озброюється: три фактори, що вплинуть на глобальну та українську економіки».

Поділитися
Дивіться спецтему:
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі