Держдеп США вважає, що запит на фінансування для України пройде в обох палатах Конгресу 

Поділитися
Держдеп США вважає, що запит на фінансування для України пройде в обох палатах Конгресу  © скриншот видео Youtube
Міллер наголосив, що підтримка Києва важлива для Вашингтона.

США не втратили уваги до важливості підтримки України, а запит на фінансування допомоги Києву буде прийнятий Конгресом, коли його висунуть на голосування. Про це заявив речник Держдепу Метью Міллер, повідомляє “Голос Америки”.

“Ми вважаємо практичним питанням, що коли запит на фінансування для України буде висунуто на голосування – він пройде в обох палатах Конгресу”, – зазначив він.

Міллер також наголосив, що підтримка України як і раніше, залишається важливою для США.

“Сполучені Штати допоможуть Україні захиститись від жахливих атак, які Росія здійснювала і продовжує здійснювати проти українців”, - заявив він, додавши, що Вашингтон у жодному разі не втратив уваги до потреби підтримувати Київ.

“Ось чому ви бачили, як президент в Овальному кабінеті виголосив промову про нашу підтримку України. Ми й надалі залишатимемось зосереджені на цьому”, – наголосив Міллер.

Раніше повідомлялося, що президент США Джо Байден намагається переконати Конгрес підтримати допомогу Україні та Ізраїлю, затвердивши новий спільний пакет підтримки на понад 105$ мільярдів, який включає понад  61 мільярд доларів Києву. Новий спікер Палати представників Майк Джонсон наполягає, щоб пакети допомоги Україні та Ізраїлю розглядались окремо. Нещодавно він заявив, що підтримує допомогу Києву, але хоче поєднати її з посиленням охорони південного кордону США з Мексикою. 

Білий дім опублікував звернення до республіканців Палати представників, закликавши не політизувати допомогу Ізраїлю та Україні. У вівторок, 31 жовтня, на слуханнях у комітеті з асигнувань Сенату держсекретар США Ентоні Блінкен та глава Міноборони Ллойд Остін переконували законодавців підтримати додаткову допомогу Ізраїлю та Україні.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі