Чи встигнуть «Абрамси» взяти участь у нинішньому контрнаступі

Чи встигнуть «Абрамси» взяти участь у нинішньому контрнаступі © U.S. Army/ flickr
Politico каже, що Україна зможе отримати американські танки вже у вересні.

Першу партію танків Abrams США розраховують відправити до України вже у вересні. Про це повідомляє видання Politico з посиланням на анонімні джерела, в тім числі – у Міноборони та Конгресі США.

Вже у серпні планується відправити кілька танків Abrams до Німеччини, де ті пройдуть остаточний ремонт. Відразу потому бойові машини планують відправити в Україну. На той час українські військові мають завершити 10-тижневий курс навчання на армійській базі Графенвер у Німеччині і будуть готові експлуатувати американські танки на полі бою.Початкова партія складатиметься з шести-восьми танків. Усього США планують відправити 31 танк, що відповідає українському батальйону.

Київ наполягає на тому, щоб «Абрамси» прибули якнайшвидше – каже Politico. В Україні сподіваються, що ці танки можуть встигнути взяти участь у нинішньому контрнаступі. Міцна броня та потужне озброєння «Абрамсів» можуть допомогти українським силам прорватися на півдні та сході, де йде жорстоке протистояння, де війська шукають слабких місць в обороні противника.

США відправляють до України більш старі моделі M1A1 замість сучаснішої версії A2. Кажуть, що на доставку новіших танків пішов би рік. Крім того з машин, які відправляють на Україну, знімають засекречені елементи, зокрема секретну броню зі збідненого урану.

Раніше повідомлялося, що до Німеччини прибув тридцять один танк M1 Abrams для навчання українських військових.

Дивіться спецтему:
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі