Правова допомога під час війни: де її можна отримати безкоштовно

Поділитися
Отримати консультацію можна онлайн або офлайн.

Під час дії воєнного стану українці можуть скористатися безкоштовними сервісами, де можуть отримати правову допомогу. Громадяни можуть отримати консультацію або роз'яснення різних правових питань. Про це повідомляють фахівці платформи Безоплатної правової допомоги (БПД).

Як отримати правову допомогу онлайн

Для цього існує декілька способів:

  • Зателефонувати за номером 0 800 213 103 (контакт-центр системи БПД) – фахівці надають консультації та роз’яснення з правових питань, додаткові відомості про надання безоплатної правової допомоги. Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні. Контакт-центр працює щодня.
  • Зателефонувати за номером +38 044 363 10 41 – номер для дзвінків з-за кордону (вартість дзвінка з-за кордону за тарифами вашого оператора зв’язку).
  • Зателефонувати до контакт-центру з мобільного застосунку Telegram.
  • Скористатися Telegram-ботом «Безоплатна правова допомога (консультації)».
  • Переглянути готові правові консультації на довідково-інформаційній платформі правових консультацій WikiLegalAid та у мобільних застосунках «Безоплатна правова допомога» або «Твоє право».

Як отримати безкоштовну правову допомогу офлайн

Для цього потрібно дізнатися розташування, номери телефонів та актуальну інформацію про режим роботи бюро правової допомоги.  Цю інформацію можна побачити на мапі, яка регулярно оновлюється. Там також доступна інформація про графік роботи консультаційних пунктів (дату та час проведення прийому осіб).

Звернутися до найближчого бюро правової допомоги за безкоштовною первинною та вторинною правовою допомогою можна незалежно від реєстрації місця проживання. Бюро правової допомоги працюють по всій Україні, за винятком регіонів, де тривають воєнні дії.

Також працівники системи БПД продовжують забезпечувати роботу консультаційних пунктів доступу до правової допомоги у приміщеннях органів державної влади, місцевого самоврядування, соціального захисту нанесення, відповідних спеціалізованих установ, місцях компактного розміщення внутрішньо переміщених осіб, у тих регіонах, де не ведуться бойові дії.

Раніше ми писали, що в Україні оновили чат-бот «Юридичний порадник для ВПО» для безоплатної юридичної допомоги переселенцям та українцям, які постраждали від російської агресії.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі