Через війну, яку розв'язала Росія, ця зима в Україні може виявитися важчою, ніж попередня. Ворог не дотримується жодних конвенцій та правил ведення війни, тому українцям слід бути готовими до будь-якого розвитку подій. Ракетні удари ворога пошкоджують об'єкти критичної інфраструктури, що може призводити до відключення світла та опалення у населення. Видання «24 нерухомість» розповіло, як взимку зберігати тепло в оселі.
Посилити захист від протягів
Для цього можна використовувати теплові завіси на дверях та вікнах. Це допоможе зберегти тепло в кімнаті.
Також можна наклеїти на вікна ізоляційну плівку – це допоможе закрити щілини та запобігти протягу.
Окрім цього, можна встановити спеціальні запобіжники, які кріпляться і на внутрішніх, і на зовнішніх дверях будинку.
Користуватися обігрівачами
Опалювати дім або квартиру за допомогою котла досить дорого, тому можна скористатися додатковими обігрівачами. Зокрема, якщо щільно зачинити двері до кімнати та ввімкнути там обігрівач, він зможе добре нагріти приміщення.
Якщо будинок чи квартира має багато кімнат, то можна обрати одну кімнату, де найбільше проводите час, та обігрівати її кожні декілька годин.
Стежити за рівнем вологості
Надто сухе повітря у будинку може бути ще холоднішим, ніж вологе. Можна скористатися зволожувачем повітря, щоб нормалізувати рівень вологості у приміщенні. Але надмірна вологість є також небезпечною – вона може спричинити появу цвілі.
Ідеальна відносна вологість повітря в домі зимою має бути близько 55%. Якщо відносна вологість повітря перевищує 60%, імовірність появи чорної плісняви набагато більша.
Раніше ми писали, який обігрівач краще обрати, щоб менше платити за електроенергію.