Про це він заявив після завершення засідання Ради Росія-НАТО на рівні послів.
«Думаю, що наші партнерські країни, союзні країни, у тому числі й країни, які не приєднуються до військових блоків, нейтральні держави цілком ймовірно до архітектури могли б приєднатися своїми можливостями», - сказав він.
Водночас, представник Росії при НАТО зазначив, що поки рано говорити про конкретну участь і про те, як саме буде виглядати система ПРО, оскільки поки Росія і НАТО обговорюють концептуальний підхід до її створення.
За словами Рогозіна, Північноатлантичний альянс на сьогодні пропонує створити дві системи - НАТО і Росії - які повинні співпрацювати. У той же час, російська пропозиція полягає у створенні єдиної загальноєвропейської системи ПРО.
«Ми вважаємо, що євро-ПРО без Російської Федерації неможливе», - підкреслив російський дипломат.
Рогозін відзначив також, що Росія не вважає пропозицію НАТО доцільною.
«Це навіть не цивільний шлюб. Це - життя нарізно у різних квартирах», - сказав він.
Російський дипломат також зазначив, що у Москви є сумніви щодо того, що зараз робота над створенням системи ПРО ведеться у двох напрямках: окремо в середині Альянсу і на рівні НАТО-Росія.
«Ми побоюємося, що трек НАТО буде йти з випередженням», - сказав Рогозін.
Разом з тим, він висловив надію, що Росію не поставлять перед фактом, запропонувавши просто приєднатися до вже створеної країнами-членами альянсу системи ПРО.
Відзначимо, як заявив раніше голова російського міністерства оборони Анатолій Сердюков, у Росії розробляється власна система протиракетної оборони.
За матеріалами УНІАН