Депутати: Виконавча влада не бореться із впливом економічної кризи на малий та середній бізнес

Поділитися
Діяльність виконавчої влади під час економічної кризи нерідко сприяє погіршенню становища, особл...

Діяльність виконавчої влади під час економічної кризи нерідко сприяє погіршенню становища, особливо на підприємствах малого та середнього бізнесу, заявили в коментарях для «Дзеркала тижня» народні депутати Ксенія Ляпіна та Михайло Чечетов.

«Головна проблема для виконавчої влади, у тому числі місцевої, — говорить заступник голови парламентського комітету ВР з питань промислової та регуляторної політики і підприємництва Ксенія Ляпіна, — те, що закони для них не писані. Навіть те, що було ухвалене законодавцями для підтримки бізнесу, на практиці не працює. Зокрема рішення про обмеження кількості перевірок на період кризи. Як свідчать підприємці, їх стало навіть більше».

На думку Ляпіної, антикризовий пакет для малого і середнього бізнесу, обіцяний на початку року Держкомпідприємництва, так і не з’явився. Депутат констатує, що уряд частково вирішив питання в окремих сферах, зокрема проблеми перевізників, але при тому збільшив податковий тиск на підприємців.

Як вважає Ксенія Ляпіна, внаслідок таких дій уряду значно зросла тінізація бізнесу. Вона стала його реакцією не лише на кризу, а й на непрозорість умов, у яких доводилося працювати підприємцям

Згоден із Ксенією Ляпіною і член комітету ВР з питань промислової та регуляторної політики і підприємництва Михайло Чечетов.

«Коли криза накрила країни Західної Європи, їх уряди насамперед зменшили податкове навантаження на підприємство. Дійшло до того, що окремим сегментам ринку почали повертати сплачені ними податки за минулі роки. Це було зроблено з єдиною метою — втримати підприємства на плаву, оскільки розуміли, що це робочі місця. Що роблять у нас? Збільшують податкове навантаження», — констатував нардеп.

Детальніше читайте в матеріалі «Чиновникам закон не писаний» у свіжому номері «ДТ».

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі