У Вашингтоні сподіваються на «план порятунку»

Поділитися
Перед повторним голосуванням у Палаті представників Конгресу США 700-мільярдного плану підтримки фінансової системи в документ було внесено низку додаткових заходів...

Перед повторним голосуванням у Палаті представників Конгресу США 700-мільярдного плану підтримки фінансової системи в документ було внесено низку додаткових заходів.

Передбачено додаткові податкові пільги для приватних осіб та компаній на 150 млрд. дол. Податкові ініціативи передбачають, зокрема, пільги, що стимулюють використання альтернативних джерел енергії, які полегшують становище ряду категорій домовласників і соціально незахищених громадян.

Передбачається збільшення суми банківських депозитів, які підпадають під систему державного страхування, зі 100 тис. до 250 тис. дол.

У ході узгодження законопроекту Білого дому довелося погодитися також на обмеження на заробітну плату менеджерів і на додатковий контроль за реалізацією програми з боку Конгресу. Із суми 700 млрд., яку просить Мінфін, передбачається спочатку виділити лише 250 млрд. дол.

Утім, усе це не змінило базової концепції документа, пов’язаної з викупом у банків неліквідних активів за державні кошти.

Мінфін і Федеральний резерв бачать позитиви плану в тому, що він дозволить їм діяти системно, провести масштабну операцію з ліквідації всього класу паперів, які стали першопричиною кризи на борговому ринку, а не рятувати окремі фінансові інститути.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі