Угорщина підписала з Францією угоду на постачання газу терміном на 10 років

Поділитися
Водночас Угорщина не планує відмовлятися від російського газу.

Попри намагання зберегти постачання російського газу, Угорщина починає усвідомлювати невідворотність переходу на інші джерела і маршрути і підписання угод з іншими країнами, оскільки від цього залежать відносини країни з Європейським союзом, членом якого вона є.

Угорщина закупить загалом 4 мільярди кубометрів природного газу у французької Engie у період з 2028 по 2038 рік. Про це після підписання угоди повідомив глава МЗС Угорщини Петер Сіярто 2 жовтня в Фейсбуці. «Це стане важливою опорою енергетичної безпеки Угорщини», - заявив він.

Сіярто зазначив, що диверсифікація означає додавання нових джерел при збереженні існуючих.

Водночас Угорщина не планує відмовлятися від російського газу, що викликає дискусії в ЄС.

Нагадаємо, раніше Сіярто сказав, що Угорщина не відмовиться від російських енергоносіїв, попри вимогу Білого дому до союзників по НАТО припинити купувати нафту в Росії.

“Ми не можемо забезпечити безпечне постачання [енергоносіїв] для нашої країни без російських джерел нафти або газу”, — сказав Сійярто, додавши водночас, що “розуміє” підхід президента США Дональда Трампа.

“Для нас енергопостачання є суто фізичним питанням. Можна мріяти про купівлю нафти й газу десь [крім Росії]... але ми можемо купувати тільки там, де маємо інфраструктуру. І якщо подивитися на фізичну інфраструктуру, то очевидно, що без російських поставок неможливо забезпечити безпечне постачання для країни”, — сказав він. 

Але, незважаючи на гучну заяву глави МЗС, Угорщина все ж таки підписує нові угоди.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі