У виборах до Європарламенту беруть участь курйозні проєкти: від партії інопланетян до об'єднання за безплатне пиво

Поділитися
У виборах до Європарламенту беруть участь курйозні проєкти: від партії інопланетян до об'єднання за безплатне пиво © Tomáš Franěk/youtube.com
Зазвичай вони не набирають значну кількість голосів, але урізноманітнюють політичне поле Європи

У виборах до Європарламенту беруть участь курйозні партійні проєкти, які відрізняються великою різноманітністю підходів до виборців. Іноді мета таких партій межує з іронією і більше схожа на спробу самовиразитися, ніж на бажання отримати владні важелі. Про різноманітність політичних проєктів розповідає BILD.  

“Партія за біомедичні дослідження в галузі омолодження”  

Ця партійна структура заснована у 2015 році німецькими активістами, які вважають, що головною проблемою політики є боротьба зі старінням і намагання не тільки домогтися збільшення тривалості життя, але і зрештою перемогти біологічну смерть.

“Партія двохвостого собаки”

Угорська партія, яка з'явилася на політичній арені у 2014 році, більше схожа на іронічно-гумористичний спосіб впливу на громадян. Фактично це є пародією на реальну політичну діяльність, оскільки основною вимогою партії є безкоштовне пиво коштом держави для всіх громадян. Крім того, заяви представників цієї партії є відверто абсурдними і немов би підкреслюють абсурдність заяв деяких “серйозних” політиків і активістів.

“Так, кращому ЄС з інопланетянами, зупинимо дорожнечу та війну”  

Ще один цікавий проєкт – чеська партія Томаша Франика. Засновники цієї партійної організації вважають, що на інших планетах без сумніву є життя і закликають терміново поєднатися з інопланетянами для поліпшення економічної ситуації.

“Порожні місця”

Один з найконтроверсійніших політичних проєктів заснований у 2010 році в Іспанії. Це партія з назвою “Порожні місця”. Якщо політичні партії намагаються отримати підтримку виборців і здобути хоча б мінімальні важелі влади, то іспанська партія навпаки зробить так, що їх обрані депутати не будуть брати участь у роботі парламенту і, відповідно, крісла будуть порожніми. Саме тому і виникла така дивна назва. Крім того, партія, якщо вона переможе на виборах, обіцяє саморозпуститися.

У неділю, 9 червня, виборці в 21 країні ЄС, включаючи Францію й Німеччину, голосують на виборах до Європарламенту. Це фінальний, четвертий день голосування, результати якого, ймовірно, змістять Європарламент “вправо” та збільшать вплив націоналістів-євроскептиків. Вибори визначать, як Європейський Союз із 450 мільйонами громадян протистоятиме викликам, серед яких ворожа Росія, посилення промислового суперництва з боку Китаю й США, зміна клімату та імміграція.  

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі