У Німеччині затримали українця за підозрою у шпигунстві

Поділитися
У Німеччині затримали українця за підозрою у шпигунстві © Getty Images
Слідчі вважають, що підозрюваний тривалий час збирав чутливі дані.

У німецькому місті Гаген правоохоронці затримали українця, якого підозрюють у шпигунстві на користь російських спецслужб. Про це повідомила німецька прокуратура.

За даними слідства, чоловіка на ім'я Віктор М. затримали 27 березня, вже наступного дня суд видав ордер на його арешт. Слідством встановлено, що підозрюваний з листопада 2025 року збирав інформацію  про чоловіка, який брав участь  у бойових діях на боці ЗСУ. Правоохоронці досліджують мету збору інформації.

Нагадаємо, у березні в Німеччині розпочався судовий процес над трьома українцями, які шпигували на користь РФ.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі