У Британії заявили про потребу «величезного збільшення» запасів боєприпасів на тлі поставок в Україну

Поділитися
У Британії заявили про потребу «величезного збільшення» запасів боєприпасів на тлі поставок в Україну © EPA-EFE/ANDY RAIN
Начальник штабу оборони адмірал Ентоні Радакін впевнений, що Британія «не стоїть на порозі війни з Росією»

Велика Британія потребує «величезного збільшення» постачання боєприпасів після двох років військової допомоги Україні, які виснажили її запаси, заявив глава британських збройних сил.

«Нам потрібні більші запаси боєприпасів», – сказав начальник штабу оборони адмірал Ентоні Радакін у своєму виступі в лондонському аналітичному центрі Chatham House 27 лютого, зазначивши, що зараз «небезпечні і непевні часи», повідомляє Bloomberg.

На тлі зростаючих дебатів у Великій Британії про те, наскільки скоротилася чисельність збройних сил країни, Радакін заявив, що метою Британії не є відтворення збройних сил на рівні часів холодної війни, але військове керівництво працює над тим, щоб зробити британську армію «більш здатною до розгортання і більш смертоносною».

Також Радакін:

  • сказав, що Британія в безпеці і «не стоїть на порозі війни з Росією», а також, що вторгнення в країну малоймовірне;
  • відкинув ідею запровадження призову до армії;
  • вказав на військову перевагу НАТО над Росією, заявивши, що військово-повітряні сили Альянсу переважають російські втричі, а також мають в чотири рази більше кораблів і втричі більше підводних човнів;
  • наголосив на важливості збереження ядерного стримування Британії.

Нагадаємо, міністр оборони Сполученого Королівства Грант Шеппс у січні заявив, що Лондон збільшив підтримку України «до рекордного рівня». У другу річницю повномасштабного вторгнення Росії в Україну Велика Британія оголосила, що протягом року витратить 245 мільйонів фунтів стерлінгів на закупівлю і виробництво артилерійських снарядів для України.

Нещодавно Комітет з питань оборони Палати громад британського парламенту заявив, що Збройні сили Великої Британії не будуть готові до війни «високої інтенсивності», якщо швидко не вирішити проблему нестачі особового складу та обладнання, попередили члени парламенту. 

Як оцінити угоду про співробітництво у сфері безпеки, підписану Володимиром Зеленським і британським прем’єром Ріші Сунаком? На нашу думку – як невдачу Росії й успіх України. Чому? Відповідає оглядач відділу міжнародної політики ZN.UA Володимир Кравченко у статті «Що насправді гарантує Україні нова угода з Британією».

Поділитися
Дивіться спецтему:
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі