Президент Чорногорії Яков Мілатович наголосив, що його країна підтримує вступ України до Північноатлантичного альянсу. Про це повідомляє Euronews
"Ми підтримали рішення НАТО минулого року про підвищення рівня відносин з Україною, ми також запустили так званий механізм НАТО з підтримки України. Це все дуже важливі кроки, коли йдеться про справедливий мир в Україні, що, зрештою, і є нашою метою", – зазначив політик.
Мілатович підкреслив, що членство України в Альянсі й офіційне запрошення "безумовно" обговорюватиметься серед держав-партнерів.
"Це, безумовно, буде серед важливих дискусій, які відбудуться між нинішніми членами НАТО, особливо напередодні наступного саміту в Гаазі", – резюмував він.
Раніше генеральний секретар Альянсу Марк Рютте заявляв, що країни НАТО повинні повернутися до оборонних бюджетів часів холодної війни, щоб протистояти Росії. Поточна обіцянка Альянсу — яку виконали всі члени, окрім восьми, — витратити на оборону щонайменше 2% ВВП.