Німеччина може спростити працевлаштування для українців – знімається обов'язок знання німецької мови і інтеграційних курсів

Поділитися
Німеччина може спростити працевлаштування для українців – знімається обов'язок знання німецької мови і інтеграційних курсів © depositphotos/eabff
Такі дії необхідні для швидшої інтеграції в суспільство, вважають в Асоціації міст та муніципалітетів Німеччини

Асоціація міст та муніципалітетів Німеччини (Städte- und Gemeindebund fordert), яка є впливовим об'єднання регіонального рівня у федеративній державі, закликає до кращої інтеграції українців-біженців. Відповідну заяву очільник Асоціації Андре Бергеггер зробив для медіагрупи Funke. Цитуючи висловлювання очільника об'єднання, видання tagesschau, вказує, що спільнота міст Німеччини вважає за необхідне ініціювати зміни, які допоможуть швидко та інтенсивно інтегрувати спільноту українців.

«Ми все ще занадто бюрократичні та негнучкі, коли йдеться про інтеграцію людей на ринку праці. Має з'явитися можливість розпочати трудові відносини з роботодавцем без попереднього проходження мовних та інтеграційних курсів», – вважає Андре Бергеггер. Інтеграція із суспільством та вивчення мови може відбуватись паралельно з початком роботи.

На думку очільника Асоціації поки що він не бачить у ближчий час скорочення кількості біженців, а навпаки, вважає, що їх кількість може зростати. Крім того, складно сказати яка їх кількість і коли повернеться в Україну.

Наразі для отримання кваліфікованої роботи в Німеччині будь-яка особа, що має статус біженця має пройти відповідні підготовчі курси, включно із екзаменуванням на знання мови. Виключення є тільки для висококваліфікованих спеціалістів у наукових галузях.

За даними Управління Верховного комісара ООН з прав людини, багато біженців та внутрішньо переміщених осіб (ВПО) остаточно повернулися б до України, якби повномасштабна війна закінчилася протягом наступних 12 місяців (35% біженців та 43% ВПО).

Згідно з оновленими даними УВКБ ООН, кількість українських біженців у Європі на 15 лютого цього року оцінювалась у 6,004 млн, а загалом у світі – у 6,480 млн, що відповідно на 29 тис. та 30 тис. більше, ніж на початку року. В Україні, за даними ООН на 6 листопада, було 3,674 млн внутрішньо переміщених осіб у порівнянні з колишньою оцінкою 5,088 млн осіб.

 

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі