ЄС поспішає ухвалити новий міграційний регламент

Поділитися
ЄС поспішає ухвалити новий міграційний регламент © Ритм Евразии
Процедури надання притулку посилять.

Проект кризового регулювання Євросоюзу стосується не захисту кордонів, а подальшого переселення нелегальних мігрантів, - заявив в інтерв'ю парламентський статс-секретар МВС Угорщини Бенце Ретварі.

За його словами, Брюссель залишає за собою право приймати рішення про відокремлення мігрантів у кризовій ситуації, однак у постанові немає визначення кризової ситуації та не вказана частка мігрантів, яких відділятиме Брюссель. На його думку, ЄС поспішає ухвалити цей міграційний регламент, оскільки наближаються вибори до Європарламенту (у червні 2024 року – ред.), які можуть змінити баланс сил у європейських інститутах.

"Позиція Угорщини залишається незмінною: зовнішні кордони мають бути захищені, а процедури надання притулку повинні здійснюватись за межами зовнішніх кордонів ЄС", - сказав Ретварі, передає "Польське радіо".

"У нас у конституції записано, що ми не прийматимемо нелегальних іммігрантів до Угорщини на підставі рішень Брюсселя, і цього дотримуватимемося", - додав він.

Перебуваючи у п'ятницю в Римі, директор політичного офісу прем'єр-міністра Угорщини Балаж Орбан заявив агентству MTI, що "новини з Лампедузи доводять, що міграційний пакт ЄС, який був ухвалений, незважаючи на протести Угорщини та Польщі, провалився".

Орбан заявив, що уряд у Будапешті проти пропуску нелегальних іммігрантів до ЄС та виступає за розгляд заяв про надання притулку за межами Європи. Він також додав, що необхідно надавати допомогу транзитним країнам та країнам походження іммігрантів.

Перед літніми канікулами на зустрічі послів країн-членів ЄС у Брюсселі було заблоковано мандат на переговори з Європарламентом щодо регулювання кризового регулювання, яке є елементом Пакту ЄС про міграцію та притулок. Постанову не підтримали Угорщина, Польща, Австрія, Чехія, Німеччина, Словаччина та Нідерланди.

Раніше повідомлялося про те, що Німеччина має намір запровадити тимчасовий контроль на кордонах із Чехією та Польщею.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі