Ще один розгром на ЧС: Німеччина не залишила жодного шансу Кріштіану Роналду і Ко © opentorrent.ru
Томас Мюллер став першим футболістом на бразильському мундіалі, який оформив хет-трик. Але головне враження від зустрічі німців і португальців - чудова готовність триразових чемпіонів світу.

Збірна Німеччини розгромила Португалію 4:0 у першому матчі змагань групи G чемпіонату світу-2014.

Хет-триком відзначився нападники "Бундестім" Томас Мюллер, ще один гол на свій рахунок записав Матс Хуммельс. Слід зазначити, що одного разу німці забили з 11-метрового штрафного удару, а починаючи з 37-ї хвилини португальці грали вдясятером - після видалення захисника Пепе.

Таким чином, Німеччина очолила свою групу. Ще один матч в цьому квартеті відбудеться в ніч на 17 червня о 01:00 - США зустрінеться з Ганою.

Зазначимо, що Німеччина стала першою в історії командою, яка відіграла сто матчів у фінальних турнірах світових форумів.

Звітний поєдинок підтвердив відому приказку, що один у полі не воїн. Навіть при хорошій готовності Кріштіану Роналду (а КриРо як окремий футболіст на полі діяв дійсно добре і впевнено) португальці не можуть сподіватися лише на нього, а повинні були демонструвати якусь схему для протидії сильному опонентові. На ділі ж вийшло зовсім інакше: команда з Атлантики виглядала як середняк європейського футболу, показавши, що вийти на новий рівень досягнень на нинішньому ЧС вона навряд чи зможе.

Німці ж, навпаки, виглядали краще за всіх фаворитів - Бразилії, Аргентини, не кажучи вже і про Іспанії. Підопічні Йоахіма Льова провели ударний перший тайм, спрацювавши на всіх фронтах, тим самим позбавивши суперника будь-яких шансів на порятунок. На перерву команди йшли за рахунку 3:0 на користь Німеччини і з мінус одним гравцем у Португалії: Пепе отримав вилучення за неспортивну поведінку після фолу на Мюллера. Треба зазначити, що природно заслуга в цьому безсумнівно супутньому для німців подію лежить частково і на нападника, який явно переборщив з емоціями, вивівши з себе португальця.

Як би там не було, але після видалення німці ще раз відзначилися при повному попущении з боку португальських захисників. Другий тайм перетворився на гру з двома основними питаннями - скільки ще заб'є Німеччина і спроможеться на гол престижу Португалія - перед Роналду ж маячить рекорд - 50 голів у матчах за збірну. Однак у підсумку забили знову німці - Мюллер виявився першим на добиванні після прострілу Шюррле - 4:0.

А Роналду в результаті запам'ятався кількома непоганими ударами зі штрафних, а також незрозумілими партнерами передачами.

Чемпіонат світу

Група G

Німеччина - Португалія - 4:0 (3:0)

Голи: Мюллер, 12 - з пенальті (1:0). Хуммельс, 32 (2:0). Мюллер, 45+1 (3:0). Мюллер, 78 (4:0).

Німеччина: Нойер, Боатенг, Мертезакер, Хуммельс (Мустафі, 73), Хеведес, Кроос, Лам, Хедіра, Езіл (Шюррле, 63), Мюллер (Подольскі, 82), Гетце.

Португалія: Руй Патрісіу, Фабіу Коентрау (Андре Алмейда, 65), Жоау Перейра, Пепе, Бруну Алвеш, Жоау Моутінью, Раул Мейрелеш, Мігель Велозу (Рікарду Кошта, 46), Нані, Угу Алмейда (Едер, 28), Кріштіану Роналду.

Попередження: Жоау Перейра, 11.

Видалення: Пепе, 37.

Судді: МАЖИЧ, Рістіч, Джурджевич (Сербія).

16 червня. Салвадор. Стадіон "Фонте-Нова".

Зазначимо, що за Португалію перший тайм відіграв півзахисник київського "Динамо" Мігель Велозу. Португальці можуть виправити свою ситуацію в наступному турі, коли зіграють проти американців в ніч на 23 червня. !zn