Мексика поборола суддю і мінімально обіграла Камерун

Мексика поборола суддю і мінімально обіграла Камерун © tacopshq.com
Мексиканці забили три голи в ворота африканської збірної, однак у підсумку, зарахований був тільки один. Що дозволило камерунцям влаштувати фінальний штурм і не раз загрожувати воротам суперника.

Збірна Мексики обіграла Камерун 1:0 в рамках групового турніру в квартеті А на ЧС-2014.

Мексиканці тричі розписалися у воротах суперника, однак бригада суддів з Колумбії на чолі з Вильмаром Рольданом зарахувала лише одне взяття мети: в першому таймі два голи скасовувалися з-за досить сумнівних офсайдів.

Проте точний удар Ориье Перальты на 61-й хвилині вже не викликав жодних сумнівів у начудивших суддів: після дальнього удару Джовані дос Сантоса Перальта, першим встиг на добивання. Під завісу зустрічі Камерун прокинувся по-справжньому і кілька разів погрожував ворота "ацтеків" - зокрема, Гільєрмо Очоа зробив неймовірний сейв після удару головою Бенжамена Муканджо.

Слід зазначити, що поєдинок у місті Натал проходив під проливним дощем, що безсумнівно вплинуло на хід гри.

Таким чином, Мексика набрала три очки і розмістилася в турнірній таблиці група А слідом за Бразилією, напередодні обіграла Хорватію 3:1.

Чемпіонат світу

Група

Мексика - Камерун- 1:0 (0:0)

Гол: Перальта, 61.

Мексика: Очоа, Агілар, Родрігес, Маркес, Морено, Лаюн, Еррера (Сальсідо, 90+2), Васкес, Гуардадо (Фабіан, 69), Дос Сантос, Перальта (Ернандес, 74).

Камерун: Итандж, Джегуе (Нунке, 46), Нкулу, Шеджу, Ассу-екотто, котрий Сонг (Вебо, 79), М'які Біа, Эйонг, Муканджо, ето'о, Шупо-Мотинг.

Попередження: Морено, 57. Нунке, 77.

Судді: РОЛЬДАН, Клавіхо, Діас Барреро (Колумбія).

13 червня. Натал. Стадіон Estadio das Dunas.

Зазначимо, що Мексика вперше відсвяткувала перемогу над представником Африки на світових форумах - до цього в активі цієї команди було дві нічиї та поразку. !zn