Голландці ледь не поплатилися за розслабленість у поєдинку з Австралією

Голландці ледь не поплатилися за розслабленість у поєдинку з Австралією © knvb.nl
Нідерланди зберегли перше місце в групі В, при цьому підтвердивши реноме однієї з найбільш результативних збірних на бразильському мундіалі.

Збірна Нідерландів зуміла уникнути неприємний результат в зустрічі з Австралією, обігравши суперника 3:2 в рамках 2-го туру ЧС-2014 у групі В.

На 20-й хвилині Арьєн Роббен відкрив рахунок, і здавалося, що голландці зуміють спокійно довести матч до перемоги. Однак буквально через хвилину Тім Кейхілл чудовим ударом відновив рівновагу. А після перерви Милі Єдинак несподівано для всіх вивів австралійців вперед. Втім, вчасно отямившись, "помаранчеві" протягом 15 хвилин вийшли вперед і перемогли.

Таким чином, голландці зберегли за собою лідерство в групі В, маючи в активі 6 очок і 8 забитих м'ячів після двох зустрічей. У поєдинку Чилі - Іспанія визначиться команда, яка вийде на другу позицію. Ну а якщо іспанці втратять очки, Нідерланди стануть першою збірною мундіалю, що вийшла в 1/8 фіналу.

Нагадаємо, що в першому турі голландці розгромили іспанців 5:1.

Обидві команди провели матч в атакуючій манері, створивши безліч гольових моментів. Австралійці показали, що полюбляють красивий футбол захисної моделі гри на результат, але Нідерланди виявилися сильніше і краще, незважаючи на іноді занадто "піжонську" манеру гри.

Зазначимо, що Робін ван Персі і Ар'єн Роббен, які забили у ворота Австралії по голу, очолили список бомбардирів ЧС-2014 з трьома точними ударами.

Чемпіонат світу-2014

Група B

Австралія - Голландія- 2:3 (1:1)

Голи: Роббен, 20 (0:1). Кейхілл, 21 (1:1). Єдинак, 54 - з пенальті (2:1). Ван Персі, 57 (2:2). Депа, 68 (2:3).

Австралія: Райан, Макгоуан, Шпиранович, Уілкінсон, Девідсон, Леки, Маккей, Єдинак, Брешіано (Бозанич, 52), Оар (Теггарт, 77), Кейхілл (Хеллоран, 68).

Нідерланди: Силлессен, Де Фрай, Флар, Мартінс Інді (Депа, 45+2), Янмат, Де Гузман (Вайналдум, 78), Де Йонг, Снайдер, Блінд, Ван Персі (Ленс, 87), Роббен.

Попередження: Кейхілл, 43. Ван Персі, 47.

Судді: ХАЙМУДІ (Алжир), Ашик (Марокко), Этшиалі (Алжир).

18 червня. Порту-Алегрі. Стадіон "Бейра-Ріо".

Відзначимо, що в заключній грі групового турніру австралійці зіграють з Іспанією. Матч відбудеться 23 червня о 19:00. !zn