Збірна Німеччини насилу вийшла до чвертьфіналу чемпіонату світу

Збірна Німеччини насилу вийшла до чвертьфіналу чемпіонату світу © twitter.com/DFB_Team
Алжир, який вибив зі змагань у Бразилії збірну Росії, ледь не став автором найгучнішої сенсації ЧС-2014. Лише у додатковий час німецька команда зуміла дотиснути суперника.

Збірна Німеччини лише у додатковий час вирвала перемогу в Алжиру у матчі 1/8 фіналу ЧС-2014 - 2:1.

На 92-й хвилині відзначився нападник Андре Шюррле. За хвилину до закінчення зустрічі ще один гол у німців забив Месут Езіл. А в самій кінцівці гри Абдельмумен Джабу зміг відквитати один м'яч, але на більше алжирцям не вистачило часу.

Отже, в 1/4 фіналу у суперпротистоянні зіграють Німеччина і Франція. "Триколірні" на шляху до чвертьфіналу здолали Нігерію 2:0.

Алжирці провели чудовий матч, будучи неодноразово близькі до того, щоб відкрити рахунок ще в основний час. Схоже, що німці виявилися неготовими до злагоджених дій суперника у першу чергу в обороні, а головне, не очікували, що африканська збірна буде йти ще і вперед.

У підсумку, гра, від якої багато фахівці очікували або тотальної переваги Німеччини, або нудного видовища з таким же передбачуваним результатом, як і в першому варіанті, перетворилася на один з найцікавіших поєдинків плей-офф.

Алжирцям вистачило хвилин 10, щоб освоїтися у матчі з триразовими чемпіонами світу. Команда Вахіда Халіходжича вирішила підтримати радісний настрій своїх уболівальників і вже на 20-й хвилині створила кілька моментів біля воріт Нойєра. Алжирці чудово пресингували, змушуючи німців, які явно потрапили у смугу спаду фізичних кондицій, помилятися і втрачати позицію. До речі, на 17-й хвилині Іслам Слімані відправив м'яч у сітку, але взяття воріт було незараховано через офсайд.

Звичайно ж, і німці не забували атакувати і у результаті робили це частіше за опонента. В кінці другого тайму активізувався Томас Мюллер, втративши декілька моментів. Але Алжир не здавався - гравці відчували, що можуть залишити не при справах знамениту німецьку машину. Тим більше, що показував чудову гру Раїс М'Болі. Лише коли почався овертайм, підопічним Йоахіма Льова нарешті вдалося відкрити рахунок: Мюллер подав на ближній кут воротарського майданчика, де опинився Шюррле - 1:0.

Алжирці могли зрівняти по гарячим слідам - через 10 хвилин реальний шанс змарнував після подачі з кутового Ясіна Браїмі м'яч відскочив до Мехді Мостефа, але той промахнувся. А під завісу команди обмінялися голами, які у першу чергу підкреслили весь драматизм протистояння, нічого не вирішуючи, з точки зору кінцевого результату.

Чемпіонат світу-2014

1/8 фіналу

Німеччина - Алжир - 2:1 д.в. (0:0, 0:0, 2:1)

Голи: Шюррле, 92 (1:0). Єзіл, 119 (2:0). Джабу, 121 (2:1).

Німеччина: Нойер, Мустафі (Хедіра, 70), Боатенг, Мертезакер, Хеведес, Єзіл, Швайнштайгер (Крамер, 109), Лам, Кроос, Гетце (Шюррле, 46), Мюллер.

Алжир: М'Болі, Манді, Белькалем, Халліш (Бугерра, 97), Мостефа, Гулям, Таидер (Брахімі, 78), Ласен, Фегулі, Слімані, Судані (Джаба, 100).

Попередження: Халліш, 42. Лам, 107.

Судді: САНДРУ РІККІ, Де Карвалью, Ван Гассе (всі - Бразилія).

30 червня. Порту-Алегрі. Стадіон "Бейра-Ріо".

Нагадаємо, що на попередньому чемпіонаті світу в ПАР німецька збірна в 1/8 фіналу розгромила Англію 4:1. Що стосується протистояння з Францією, то "Бундестім" вже давно не зустрічалася з французами на стадії плей-офф, тим не менш, це протистояння Йоахім Льов вже назвав класичним, передрікаючи спекотне суперництво c колективом Дешама.

В інших чвертьфіналах зустрінуться Бразилія і Колумбія, а також Нідерланди і Коста-Ріка. Остання пара складеться 1 липня у зустрічах Бельгія - США, а також Аргентина - Швейцарія. !zn