Аргентина обіграла Нігерію в "дружній" зустрічі

Аргентина обіграла Нігерію в "дружній" зустрічі © rutube.ru
Після того, як стало зрозуміло, що іранці не зуміють обіграти боснійців, протистояння аргентинців і нігерійців перестало мати турнірне значення - дві команди автоматично пробилися в 1/8 фіналу.

Збірна Аргентини перемогла Нігерію 3:2 в матчі третього туру групи F чемпіонату світу-2014 і посіла перше місце зі стовідсотковим результатом - 9 очок.

Нігерійці, незважаючи на поразку, фінішували другими з четырьми заліковими пунками і також вийшли в 1/8 фіналу.

Дублями у складах обох команд відзначилися Ахмед Муса і Ліонель Мессі відповідно. Переможний гол на рахунку Маркоса Рохо.

Зазначимо, що третє місце в групі зайняли боснійці, обіграли Іран 3:1 противостонии третього туру. Між тим, Нігерія стала першим представником Африки в 1/8 фіналу. Раніше поза гри в плей-офф виявилися Кот-Д'івуар і Камерун.

В активі Мессі на ЧС-2014 - вже чотири забитих м'ячі - по цьому показнику 10-й номер Аргентини зрівнявся з лідером атаки бразильців Неймаром.

Капітан південноамериканської команди вивів свою збірну вже на 3-й хвилині, добивши м'яч, що відскочив до нього від штанги. Через хвилину Муса легко прибрав Сабалету на лівому фланзі і красивим обвідним ударом поклав м'яч поруч зі штангою. Мессі знову вдалося відзначитися на 45+1-й хвилині красивим ударом мо штрафного він поклав м'яч у кут без шансів для голкіпера.

У дебюті другого тайму Муса знову зрівняв рахунок. На швидкості він увірвався в штрафну і в оточенні двох центральних захисників збірної Аргентини пробив у протихід воротарю. Передачу йому віддав колишній форвард "Спартака" Эммануэл Еменіке. Вирішальний гол у цій зустрічі забив ще один екс-спартаківець Маркос Рохо. Захисник "небесно-блакитних" вдало підставив коліно після зрізання м'яча від голови новачка Есекіеля Гарая.

Чемпіонат світу

Група F

Нігерія - Аргентина - 2:3 (1:2)

Голи: Мессі, 3 (0:1). Муса, 4 (1:1). Мессі, 45+1 (1:2). Муса, 47 (2:2). Рохо, 50 (2:3).

Нігерія: Еньєама, Емброуз, Омеруо, Йобо, Ошанива, Одемвінгіє (Нвофор, 80), Обі Мікел, Онази, Бабатунде (Учебо, 66), Муса, Еменіке.

Аргентина: Ромеро, Сабалета, Гарай, Фернандес, Рохо, Гаго, Маскерано, Ді Марія, Ігуаїн (Більяр, 90), Мессі (Альварес, 63), Агуеро (Лавессі, 38).

Попередження: Омеруо, 49. Ошанива, 51.

Судді: РІЦЦОЛІ, Фаверани, Стефані (всі - Італія).

25 червня. Порту-Алегрі. Стадіон "Бейра-Ріу".

Примітно, що в складі Нігерії проти Мессі і Ко вийшов гравець луцької "Волині" Майкл Бабатунде. Втім, він не зумів дограти матч до кінця - хавбек опинився на шляху м'яча після удару Огеньи Онази. Він залишив поле після того, як лікарі надали йому допомогу, перебинтовав і зафіксувавши його руку. Передбачається, що у Бабатунде перелом.

В 1/8 фіналу Аргентина зіграє з другою командою групи E, а Нігерія - з переможцем цього квартету. !zn